720P Televizyonda 1080P Görüntü Almak

YDincer

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Elimde Sunny'nin 720plik televizyonu var. Ben bu televizyonda 1080P ile PS3 oynamıştım daha önce. Acaba bunu kasalı bilgisayarda da yapabilir miyim? Sorun oluşur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
1080P oynadığınızı sanmıyorum. Cihazdan görüntü kalitesi 1080P çıkıyor olsa bile televizyon bunu 720 olarak ayarlar ve o şekilde gösterir.

Dediğiniz gibi bir dünya olsaydı tüplü televizyonlarda da 4k video izleyebiliyor olmamız gerekirdi.

Ekranların çözünürlüğe göre fiyatının artmasının bir sebebi vardır sonuçta değil mi?

Ekran kartı 720P görüntü veremiyor mu? Ayarlardan değiştirebilirsiniz, illaki 1080P verecek diye bir kaide yok.

1080P oynadığınızı sanmıyorum. Cihazdan görüntü kalitesi 1080P çıkıyor olsa bile televizyon bunu 720 olarak ayarlar ve o şekilde gösterir.

Ben PS3'de 1080 oynadım ama bunu PC'de yapabilir miyim.

Bunu deneyimledim gerçekten aradaki görüntü farkını gördüm gerçektende 1080P 60Hz çalıştı sadece PC'de yapabilir miyim PC'yi televizyona bağlıyacağım.

Hocam konsollar aslında HD Ready olan TV'ye 1080i olarak yansıtır. PC'de özel çözünürlük oluşturabilirsiniz mümkün.

Hocam konsollar aslında HD read olan TV'ye 1080I olarak yansıtır. PC'de özel çözünürlük oluşturabilirsiniz mümkün.

Evet HD ready var TV'de.
Hocam konsollar aslında HD ready olan TV'ye 1080I olarak yansıtır. PC'de özel çözünürlük oluşturabilirsiniz mümkün.

1080P'ye 60Hz'de rahat oynadım geceden sabaha kadar.

Ben de Sunny'nin alt markası olan Peaq HD Ready televizyon var. Bilgisayarımdan 1080P görüntü alabiliyorum. Görüntü 1080P kadar net değil ama 1080P görüntü alınıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı