720p60FPS Yayında Bulanıklık Problemi

BoraRz

Hectopat
Daha fazla  
Esenlikler,

Bundan 7 gün önce yayın yapmayla ilgili bir konu açmıştım ve bilgisayar sistemime göre 720p60FPS yayın yapabileceğim söylenmişti 3500 bitrate vermeye karar verdik.
Ayarları uyguladım ve dün 8 saatlik bir yayın yaptım fakat yayını tekrar izlediğimde görüntüde aşırı derece bulanıklaşma olduğunu fark ettim. Yani 720p yayın sanki 480p gibi veya 360p gibi gelmiş. Pixelleri sayıyorum denmezde yine de görebiliyordum. Aşağıya tüm ayarlarımı internet hızıma kadar bırakıyorum oynadığım oyun PUBG Lite ve 60FPS üstü alıyorum yayındayken ben mis gibi görürken izleyicilerim niye bu şekilde görüyor nerede yanlış yaptım? Ayarlarda sorun nerede bana bunu söylerseniz çok sevinirim ayrıca 1366x768 oyun oynuyorum 768p gibi bir yayın söz konusu olabilir mi YouTube'da bunu da merak ediyorum. Son olarak başka yayıncılara baktığımda örnek vermeyeceğim fakat sanırım monitörlerinin 1920x1080 olmasından kaynaklanıyor yayını 1080p veriyorlar ben 720ye çektiğimde de gayet güzel bir görüntü oluyor benim yayınım neden böyle olmadı? Bunu beraber çözelim.
Yardım edebilecek yok mu?

Dosya Ekleri

• test.PNG
    test.PNG
    14,5 KB · Görüntüleme: 77
  • videokısmı.PNG
    videokısmı.PNG
    8,1 KB · Görüntüleme: 65
  • çıkışyayın.PNG
    çıkışyayın.PNG
    15,9 KB · Görüntüleme: 64
  • yayınkısmı.PNG