7250 TL'ye iPhone SE 2. nesil alınır mı?

Bahsettigimiz telefon iPhone 11 ile ayni islemciyi kullaniyor, 1 surum oncesine gecmeye gerek mi var? Alabiliyorsaniz butceyi iPhone 11'e zorlayin, yoksa SE 2 kafi.
iPhone 8 ile ayni entegreye sahip ama. :p Kamera bakimindan S9 modeli ile zar zor bas eder anca, A13 Bionic'de 6W tasarlanip 8-9W tuketen ve GPU olarak Adreno 650'den 500 mhz daha hizli calisip cok daha kotu gflop degerleri sunan cok da basarili olmayan bir SoC. A15-A16 olsa anlarim ama sirf A13 icin S10 yerine alinilmaz.

Donanim islemciden ibaret degil. Hoparlör, panel, malzeme kalitesi ve kamera olarak XS ustun.

Hoparlör olarak SE2'nin hoparlörü hiç de kötü değil, malzeme kalitesi de aynı şekilde, kamera olarak da SE2 gayet iyi, panel olarak XS'in iyi olduğunu bende söylüyorum. SE2'yi gömmek için yer arıyorsunuz.

Hoparlör olarak SE2'nin hoparlörü hiç de kötü değil, malzeme kalitesi de aynı şekilde, kamera olarak da SE2 gayet iyi, panel olarak XS'in iyi olduğunu bende söylüyorum. SE2'yi gömmek için yer arıyorsunuz.

SE2'yi gömmüyorum, olan şeyleri söylüyorum. SE2'nin hoparlörünün kötü olmaması ya da kamerasının gayet iyi olması benim dediklerimi değiştirmiyor.

SE2'yi gömmüyorum, olan şeyleri söylüyorum. SE2'nin hoparlörünün kötü olmaması ya da kamerasının gayet iyi olması benim dediklerimi değiştirmiyor.

Bende diyorum ki SE2'nin XS'den eksik bir yanı yok. XS'de gayet iyi bir telefon günümüz için ancak SE2'nin yanında 1 nesil eski bir cihaz önermenin manası yok.

Bende diyorum ki SE2'nin XS'den eksik bir yanı yok. XS'de gayet iyi bir telefon günümüz için ancak SE2'nin yanında 1 nesil eski bir cihaz önermenin manası yok.

Kamera ve pil farki belirgin. SE2 herkesin alacagi bir cihaz degil, tasarimini begenene. Kendi oznelinde kotu cihaz demiyorum ama XS ve S10 genel olarak daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı