7300TL oyun için dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
7300 TL

cls63 v8

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Houston, Texas
Daha fazla  
Merhaba benim 7300 lira bütcem var bana soğutması iyi, işlemcisi sağlam (yeni nesil olursa iyi olur), en az 8 GB RAM'e sahip 2 RAM slotlu ekran kartı 1650 veya 1650 Ti olan M.2'ya da SATA SSD olsun en az 240 GB olsun. Oynamak istediğim bir tane de oyun var adı Forza Horizon 4. bunu açsın kamerası 720p yeterli.
Arkadaşlar bu arada benim laptop ASUS K53sj 4 GB RAM var 1 GB ekran kartı var yaklaşık 9-10 yıllık içinde Windows 10 hemen var 500 GB hafızası var ve işlemcisi de i5-2410M. Piyasa ederi kaçtır onu soracaktım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Bu fiyata masaüstü almanı öneririm. Değilse arkadaşınkine bakabilirsin.
İstediğin tüm özellikler var.

İstediğin tüm özellikler var.

Sağ olun hocam bende ufak araştırmalar yapmıştım ve Excalibur G770 ile bunun arasında kalmıştım. Ama siz de önerirsiniz bunu alabilirim.

Bu fiyata masaüstü almanı öneririm. Değilse arkadaşınkine bakabilirsin.

Hocam ben şu korona dönemlerinden önce çok fazla gezerdim o yüzden notebook almak istiyorum hem seyahat ederken sinema izlemek ve oyun oynamak gibisi yok diyorum. Yinede teşekkür ederim öneriniz için.

Sağ olun hocam bende ufak araştırmalar yapmıştım ve Excalibur G770 ile bunun arasında kalmıştım. Ama siz de önerirsiniz bunu alabilirim.
Bahsettiğiniz Excalibur G770'i kullanıyorum. Benim ihtiyacımı karşılıyor arada bir oyun oynuyorum sadece. Ancak daha iyisini alabilirdim araştırmadan etmeden aldım. Laptop alırken dikkatli olmak gerek. Yoksa bir anda Casper laptop alırken bulabiliyorsunuz kendinizi. Aman dikkat.

Geri
Yukarı