Yazılım-oyun için dizüstü bilgisayar önerisi

• Konuyu başlatan Xesh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 118
Bütçe
45000

Xesh

Hectopat
Arkadaşlar iyi akşamlar, iyi sosyaller. Bütçem yaklaşık olarak 40-45bin civarında hem oyun hem de yazılım yapabileceğim bir bilgisayar arıyorum uzun zamanlı ç. ASUS, Acer, HP markaları öncelikli tercihimdir önerilerinizi söylerseniz çok sevinirim.

Tavsiyem Victus 16 alman. Bende bilg müh okuyorum. Yazılım ve oyun amaclı aldım geçen hafta. Isınma hiç yok. Performans güzel. Victus modellerini araştırıp ekran kartı 120W ve MUX Switch özelliği olan modelleri tercih edersen tadından yenmez. ASUS TUF'dan uzak dur tavsiyem. Tanıdığım birinde var oyunlarda 80-90 derece oluyor bilgisayarı. Bende öyle bir durum yok Cyberpunk 2077 de RTX ultrada 75-78 derece Max görüyorum.

Tavsiyem Victus 16 alman. Bende bilg müh okuyorum. Yazılım ve oyun amaclı aldım geçen hafta. Isınma hiç yok. Performans güzel. Victus modellerini araştırıp ekran kartı 120W ve MUX Switch özelliği olan modelleri tercih edersen tadından yenmez. ASUS TUF'dan uzak dur tavsiyem. Tanıdığım birinde var oyunlarda 80-90 derece oluyor bilgisayarı. Bende öyle bir durum yok Cyberpunk 2077 de RTX ultrada 75-78 derece Max görüyorum.

Cyberpunk en zorlayan oyunlardan biri oldugu için sıcaklık o civarlarda. LoL vs.de 65'i geçmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı