75.000 TL her şey dahil sistem toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kalan paraya klavye, mouse falan alırsın.
Eklediğiniz kasa, güç kaynağı ve sıvı soğutma hayal kırıklığı. Bu sistemi toplarsanız muhtemelen ortalama yük altında bile 70-80 derecea aralarında gezecektir sistem. :)

AMD markası zaten kendi işlemcilerinin başlı başına intel işlemcilere göre daha fazla ısınıdığını ve chrome'da sekme açarken bile kendini bir anda boostlayıp sonra tekrar eski değerine düşürdüğünü söyledi.

Sisteme 4080 ve Ryzen 9 7900 takıp sıvı soğutma olarak 2 fanlı bir soğutma seçmeniz zaten saçma olmuş. O sistemi 140x3= 420mm radyatörlü bir sıvı soğutma anca soğutur.

Eklediğiniz kasa, güç kaynağı ve sıvı soğutma hayal kırıklığı. Bu sistemi toplarsanız muhtemelen ortalama yük altında bile 70-80 derecea aralarında gezecektir sistem. :)

Kasa sorun çıkarmaz gayet iyi bir kasa illa değiştirilmek istenirse Lian Li 216 ve Lian Li II Mesh'te tercih edilebilir, güç kaynağı da kötü bir model değil yine de değiştirilmek istenirse attığın RM850 seçilebilir yine sıvı soğutma ise Arctic 360M ile benzer performansta bir soğutucu çok bir sorun çıkaracak bir soğutucu değil.

Sisteme RAM koymamışsın hocam.

Var hocam:

Kasa sorun çıkarmaz gayet iyi bir kasa illa değiştirilmek istenirse Lian Li 216 ve Lian Li II Mesh'te tercih edilebilir, güç kaynağı da kötü bir model değil yine de değiştirilmek istenirse attığın RM850 seçilebilir yine sıvı soğutma ise Arctic 360M ile benzer performansta bir soğutucu çok bir sorun çıkaracak bir soğutucu değil.

Var hocam:
En üstte küçük kalmış görmemişim :D

Aslında attığım listedeki ürünlerin fiyatlarını çok fazla göz önünde bulundurmamak gerek zira Amazon'da 25k olan 4070 Ti başka bir sitede 20K'ya satılıyor. Ben sadece sistemi göstermek açısından Amazon'da listeleme yaptım. 4080 ekran kartı almak gibi bir düşüncem yok. 4070 Ti bana gayet yetecek ve uzun süre götürecek bir ekran kartı zaten öyle çok fazla hardcore oyun oynayan bir insan değilim. RYO ağırlıklı takılıyorum. Ayrıca benim için kasanın mesh panel olması hava akışı ve sessizlik bakımından da çok önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
(Ekran kartı kasaya sığar mı bilmiyorum)
Öylesine attım hocam varken bana düşmez ama.

Aslında attığım listedeki ürünlerin fiyatlarını çok fazla göz önünde bulundurmamak gerek zira Amazon'da 25k olan 4070 Ti başka bir sitede 20K'ya satılıyor. Ben sadece sistemi göstermek açısından Amazon'da listeleme yaptım. 4080 ekran kartı almak gibi bir düşüncem yok 4070 Ti bana gayet yetecek ve uzun süre götürecek bir ekran kartı zaten öyle çok fazla hard Core oyun oynayan bir insan değilim. Ryo ağırlıklı takılıyorum. Ayrıca benim için kasanın mesh panel olması hava akışı ve sessizlik bakımından da çok önemli.

4080 varken 4070 Ti'ye yaklaşmayın derim attığınız sistem pahalı olmuş @messinicocugu çok güzel toplamış ben bir sorun göremedim.

Aslında attığım listedeki ürünlerin fiyatlarını çok fazla göz önünde bulundurmamak gerek zira Amazon'da 25k olan 4070 Ti başka bir sitede 20K'ya satılıyor. Ben sadece sistemi göstermek açısından Amazon'da listeleme yaptım. 4080 ekran kartı almak gibi bir düşüncem yok. 4070 Ti bana gayet yetecek ve uzun süre götürecek bir ekran kartı zaten öyle çok fazla hardcore oyun oynayan bir insan değilim. RYO ağırlıklı takılıyorum. Ayrıca benim için kasanın mesh panel olması hava akışı ve sessizlik bakımından da çok önemli.
Hocam 75 binlik bütçede 4070 Ti alırsanız çok pişman olursunuz. @messinicocugu her dakika sistem toplayan bir adam. Tavsiyelerini dinleyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı