75 bin TL'ye Gaming laptop önerisi

Bütçe
70000-75000 TL
Bir tane bilgisayarciya verirsin hocam Windows'u yarim saatte kurup verir. 500-600 liraya hallediyorlar. Bosa birkac bin TL fazladan odemeyin Windows kurulu cihazlar icin. Gerek yok.

Aman kanka bilgisayarcı olmaz ya. Bilgisayarcı adı altında iş yapan insanlara pek güvenemiyorum ben. Kurulum basit. İndirimli key satan güvenilir site lazım. Bununla ilgili de bilgisi olan arkadaşların yardımcı olması için yeni bir konu açarsanız iyi olabilir.

Sağlam lisans vb internette bir sürü var. 500 600TL'ye Windows mu kuruyorlar cidden kazığın başka türü. Anlamayan insana şöyle anlatayım restorantta ayrana 300TL vermek gibi bir şey.

Aman kanka bilgisayarcı olmaz ya. Bilgisayarcı adı altında iş yapan insanlara pek güvenemiyorum ben. Kurulum basit. İndirimli key satan güvenilir site lazım. Bununla ilgili de bilgisi olan arkadaşların yardımcı olması için yeni bir konu açarsanız iyi olabilir.
Guvenilir tanidigin bir bilgisayarci olursa neden olmasin. Tabi ki rastgele birisine vermeyeceksin hocam o konuda yuzdeyuz katiliyorum.

Sağlam lisans vb internette bir sürü var. 500 600TL'ye Windows mu kuruyorlar cidden kazığın başka türü. Anlamayan insana şöyle anlatayım restorantta ayrana 300TL vermek gibi bir şey.
Tabi ki kendisinin kurmasi en temizi ama ben anlasilabilir olsun diye oyle soyledim. En kotu ihtimalle bilgisayarciya verip windows attirsa bile windows kurulu halde alacagi laptop dan cok daha ucuza gelecegini belirttim olay anlasilsin diye. Arkadas sanirim bir de bilgisayardan pek anlamiyor o yuzden belki tercih edebilir. Herkes ugrasmak istemeyebilir kendisi yapmak ile

Geri
Yukarı