75 Hz destekleyen ACER-KA242Ybi monitör 60 Hz gösteriyor

BEATBOX42

Hectopat
Merhaba, arkadaşlar 2 gün önce Acer KA242Ybi 23.8 1ms 75 Hz monitör satın aldım. Ne yaptıysam 75 hz olmuyor tek kablo ekran kartından DVI-D Dual link baglı, monitöre giden uçta HDMI var yani dönüştürücü gibi ama tek kablodan gidiyor. Ekran kartım Sapphire Radeon RX470 4GB 256 bit tek çıkışlı DVI-D dual link çıkışı var. AMD Kontrol Paneli'nden ekran çözünürlüğü yarat diye yer var 75Hz seçiyorum desteği yoktur gibisinden ibare var. Önceki monitörüm Samsung Syncmaster 932N Plus 19" vardı onda oluyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
bende aoc marka kullanıyorum ustam bendede oyle sen ekran kartı ayarlarından özel çözünürlük ekliyiceksin..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

benim mönitörüm 1440x900 çözünürlükte ve 60hz ama mesela csgo oynarken çözünürlüğü düşürüyorum 1024x768 yapıyorum ve monitör 75hz oluyor seninkide böyle olabilir belki
1920x1080 benimki
bende aoc marka kullanıyorum ustam bendede oyle sen ekran kartı ayarlarından özel çözünürlük ekliyiceksin..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aynı şekilde zaten yapmıştım desteği yoktur ibaresi çıkıyordu

Geri
Yukarı