75 Hz monitör alınır mı?

O lüks olurdu tabi oraya laf diyen yalan yanlış konuşur zaten ancak.
Cyberpunk 2077 örnek 2020 den cayır cayır sistem isteyeceğinden şüpheniz olmasın o oyunda 75 de bulacağından emın değilim 60 a kadar vurur belkide.Dolayısıyla 75 almanızda fayda var dediğim monitöre bakın özellikle pişman olmazsınız o kavisi oyunun içine sokuyor sizi adeta emin olun abartmıyorum.
Eğer 1660 öneren olursa rx590 Normalinden bile fazla performans fark etmiyor açıkcası kaldiki rx590 nitro modeli aldığınızda bizzat kafa kafaya kart oluyorlar 1660 ondan tuzludur fiyat olarak onu alana kadar benim kart 1660 Ti alın rx590 ile arasında 20 fps oynadığı oluyor yerine oranla çıktığıda oluyordur belkide.O bütçeye rx590 kartından şaşmayın.:)
Sistem kesin alacağınız zaman tekrar konu açın beni etiketleyin ben onu farkederim kesin zaten o zamana kadar belkide daha iyi alternatifler çıkar yeni sistem tekrardan kurarız güzel dostum.

Son düzenleme:
O lüks olurdu tabi oraya laf diyen yalan yanlış konuşur zaten ancak.
Cyberpunk 2077 örnek 2020 den cayır cayır sistem isteyeceğinden şüpheniz olmasın o oyunda 75 de bulacağından emın değilim 60 a kadar vurur belkide.Dolayısıyla 75 almanızda fayda var dediğim monitöre bakın özellikle pişman olmazsınız o kavisi oyunun içine sokuyor sizi adeta emin olun abartmıyorum.
Eğer 1660 öneren olursa rx590 Normalinden bile fazla performans fark etmiyor açıkcası kaldiki rx590 nitro modeli aldığınızda bizzat kafa kafaya kart oluyorlar 1660 ondan tuzludur fiyat olarak onu alana kadar benim kart 1660 Ti alın rx590 ile arasında 20 fps oynadığı oluyor yerine oranla çıktığıda oluyordur belkide.O bütçeye rx590 kartından şaşmayın.:)
Sinerji'de bir kampanyalı sistem var onda da RX590 Nitro+ koymuşlar. Aslında o da cazip, monitör 75Hz olduktan sonra bütçemi de zorlamaz.

Yalnız hocam sizin monitörü inceledim, sitelerde 60Hz olarak gösteriyor?

Sinerji'de bir kampanyalı sistem var onda da RX590 Nitro+ koymuşlar. Aslında o da cazip, monitör 75Hz olduktan sonra bütçemi de zorlamaz.

Yalnız hocam sizin monitörü inceledim, sitelerde 60Hz olarak gösteriyor?
Sabit olarak zaten 60 diyor ancak aldanmayın monitör 72 kullanıyor özellikle freesync açtığınız zaman 72 ile birlikte kullanıyorsunuz.
Kasayı frisby modele yükseltip 1tb harddisk ekleyip alabilirsiniz iyi sistemdir.

Sisteminiz yetiyorsa 144Hz monitör alıp FPS i sabitlemek mükemmel bir oyun akışı eldetmenize olanak sağlayacaktır. FPS'iniz sabit 144 üstü durmuyorsa almanıza hiç gerek yok.

Fps sabitleme bazı oyunlarda akışı bozuyor mesala; Shadow Of Tomb Raider VSync Açınca resmen fps düşüşü görüyorum. O yüzden ben Fps sabitlemeyi önermiyorum, özellikle bu önceki mesajdaki yazdığım oyunlarda...

75 Hz monitör almanıza gerek yok bence, zaten çoğu 60 Hz monitörler overclock ile 75 Hz'de çalışabiliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı