75 Hz Monitör ve Kasa Önerisi

Eyşannnnnn

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Ryzen 5 1600 AF, B450 H, 8 GB Corsair RAM 3000MHz, Gigabyte 1660 Super sistem topladım. Monitör ve kasada kararsızım. 75Hz monitör istiyorum maksimum 800TL. Kasa (PSU'lu) için maksimum yine 800TL bütçem var. Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörler:

Everest M-435 23.8" 75Hz 5ms (HDMI+Analog) Full HD Monitör Fiyatı

.

.

.

Kasa ve PSU:

.

800 demişsin ama Spec Delta RGB'siz olmaz.

Hocam bu tür şeyleri YouTube'dan ya da kullanıcı yorumlarından anlarsınız ancak herkesin de durumu kadar doların durumu da belli. Uygun ölçekte satılan ürünlerin çoğu Everest, Power Boost ve Rampage.

Hocam bu tür şeyleri YouTube'dan ya da kullanıcı yorumlarından anlarsınız ancak herkesin de durumu kadar doların durumu da belli. Uygun ölçekte satılan ürünlerin çoğu Everest, Power Boost ve Rampage.
Ve bozulmaya en çok meyilli olan markalar.
Kasa Aerocool Aero One Frost Cam Yan Panel 4x12cm FRGB Fanlı, USB 3.0 Pencereli Oyuncu Kasası | Teknobiyotik
Psu FSP FSP600-60AHBC 600W 80+ PFC Aktif Power Supply Fiyatı
Kasa+Psu Corsair Carbide Series SPEC-Delta 550W 80+ Tempered Glass RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa

ne kadar sürede bozuluyolar acaba söyler misiniz ? ve bunlarin garantisi yok mu?
Garantisi var ama hep bir bahane uyduruyorlar. Benim kulaklık rampage. Kablosu değişmesi lazımdı adamlar ya cevap vermiyor yada gönderin teknisyenimiz yapar diyorlar. gönderiyoruz yapmadan onlarda bize gönderiyor.

Monitör tavsiyeniz var mı arkadaşlar
Bu kasa sizce nasıl
Ben monitörlerden fazla anlamam ama bu güzele benziyor. Kasa kaliteli alabilirsin.

Bu kişiden kişiye göre değişir. 2 yıldır Everest monitör kullanıyorum hiçbir sorun göstermedi. 1 yıldan beri Rampage mouse kullanıyorum yine bir sorun görmedim. Onun yerine bileşenleri diğer markalara göre daha düşük kalıyor deseniz olur ancak hemen arıza veriyorlar demek biraz da değişik kaçıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı