75 Hz monitörde CS:GO FPS'i kaça sabitlenmeli?

kassandra13

Kilopat
Biliyorsunuz CS:GO'da FPS_MAX XX gibi bir kodu konsola girerek aldığımız FPS değerine sınır koyabiliyoruz. Normalde 60 Hz dizüstünde 50-80 FPS oynadığım için hiç dokunmamıştım, şimdi masaüstüne geçiyorum. 75 Hz olduğu için 90-100 falan mı yapmalıyım yoksa 200'e sabitlesem görüntüde bir değişiklik olmasa bile vuruşlarda bir faydası olur mu? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hemen CS:GO'da 75Hz'lik monitörde 200 FPS ile 75 FPS farklı diyenler gelmeden söyleyim dostum tavsiyem 75'e sabitle sistemini daha az yorarsın bu sayede daha uzun ve güzel ömürlü bir sistemin olur.

Biliyorsunuz CS:GO'da FPS_MAX XX gibi bir kodu konsola girerek aldığımız FPS değerine sınır koyabiliyoruz. Normalde 60 Hz dizüstünde 50-80 FPS oynadığım için hiç dokunmamıştım, şimdi masaüstüne geçiyorum. 75 Hz olduğu için 90-100 falan mı yapmalıyım yoksa 200'e sabitlesem görüntüde bir değişiklik olmasa bile virüslarda bir faydası olur mu? Teşekkür ederim.

V-Sync açman gecikmeyi arttırıcaktır.

75 sabitlemene gerek yok diyenlere bakmayın. Monitörünüz saniyede en fazla 75 kare aktarabildigi için 200 kare fazla gelecektir ve 200 kareyi aktarmaya çalışırken yetişemeyecek ve ekranda yırtılmalar olacaktır.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    118 KB · Görüntüleme: 98

Geri
Yukarı