75 Hz monitörde rekabetçi oyunlar oynanabilir mi?

Bütçe
4k

memetbaba54

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlarım bu sene sonunda sistem toplamak istiyorlar ama bütçeleri 20K falan.

Yeni nesil oyunlarla işleri yok, beraber rekabetçi ücretsiz oyunlar oynayacağız ne kadar düşük fiyat olursa o kadar iyi. Valorant, CS, Minecraft falan oynayacakları için neredeyse onların işini görmeyecek sistem yok ama monitör kısmında fiyat problemi çıkma ihtimali var. Sistem kulaklık mause klavye vs.16K tutar diye düşünüyorum. 144 yerine 75 Hz veya 100 Hz ile rekabetçi oyunlarda problem yaşarlar mı?

Zaten ilk kez oynayacaklar profesyonel bir deneyim beklemiyorlar ama olabilenin en iyisi olsun isterler. Kısaca fiyat performans bir şey istiyorlar.(1ms)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlarım bu sene sonunda sistem toplamak istiyorlar ama bütçeleri 20K falan.

Yeni nesil oyunlarla işleri yok, beraber rekabetçi ücretsiz oyunlar oynayacağız ne kadar düşük fiyat olursa o kadar iyi. Valorant, CS, Minecraft falan oynayacakları için neredeyse onların işini görmeyecek sistem yok ama monitör kısmında fiyat problemi çıkma ihtimali var. Sistem kulaklık mause klavye vs.16K tutar diye düşünüyorum. 144 yerine 75 Hz veya 100 Hz ile rekabetçi oyunlarda problem yaşarlar mı?

Zaten ilk kez oynayacaklar profesyonel bir deneyim beklemiyorlar ama olabilenin en iyisi olsun isterler. Kısaca fiyat performans bir şey istiyorlar.(1ms)
100Hz gene idare eder ama 75Hz ile Windows bile kullanılmaz yani 144'e geçince çok rahatlamıştım ben.

Oynanır tabii ki ama bu bütçeye 200 TL falan ekleyerek 144-165 Hz monitörler alınabiliyor.

Yeni nesil oyunlarla işleri yok, beraber rekabetçi ücretsiz oyunlar oynayacağız ne kadar düşük fiyat olursa o kadar iyi. Valorant, CS, Minecraft falan oynayacakları için neredeyse onların işini görmeyecek sistem yok ama monitör kısmında fiyat problemi çıkma ihtimali var. Sistem kulaklık mouse klavye vs. 16K tutar diye düşünüyorum. 144 yerine 75 Hz veya 100 Hz ile rekabetçi oyunlarda problem yaşarlar mı?

Karşınızda ki oyuncular 360 Hz kullanan insanlar olmadığı sürece oynanır. @Cuteaa Neden beğenmedim attınız? Dur tahmin edeyim ben size attım diye. 75 Hz ile Windows bile kullanılmaz demişsiniz, 75 Hz ile rekabetçi oyun bile oynanıyor.

Geri
Yukarı