75 Hz monitörde takılma olur mu?

AhmetXei

Picopat
Daha fazla  
75 Hz bir monitör almayı düşünüyorum bütçem şu an buna el veriyor sistemim çoğu oyunda 100 FPS üstüne rahatlıkla çıkabiliyor. Anlatılanlara göre 75 Hz monitörde sistem 400 FPS verse bile 75 FPS olarak görüntülüyoruz. Ama buna ek olarak 75 FPS olsa dahi kasma ve takılmalar olur mu? Fazla FPS oyunu oynayan biri değilim hikaye oyunları genellikle oynadığım oyunlar. Yardımcı olursanız sevinirim dostlar.

Oyun oynayacaksanız 144 ve üstü almaya gayret gösterin, ben zamanında 75 aldım pişman değilim ama 144 ve üstü alsaydım şu anda monitör değiştirsem mi acaba diye düşünmezdim. Oyunda 100+ FPS alıp o aldığınız FPS'i monitörünüze yansıtamayınca bir anlamı kalmıyor.

75 Hz'le falan uğraşma direkt 144 ve üzerine geç bütçeyi zorla. FPS Hz'i geçince sorunlar olabiliyor.

Hocam elimden geldiği kadar zorladım ama yine birkaç hafta ilerisine kaldı monitör işi sadece takılma gibi sorunlar yaşatır mı diye sormak istedim ayrıca yanlış biliyorsam kusura bakmayın FPS'i sabitleme gibi bir olay var diye hatırlıyorum 75e 60a vesaire.

Yeni konular

Geri
Yukarı