75 Mbps için modem önerisi

xbeowolf

Kilopat
Daha fazla  
TurkNet'in 75Mbps olan tarifesine geçtim ve modem almam gerek. Maksimum bütçem 500-600 arası. Keenetic ürünleri çok tavsiye ediliyor. Siz ne önerirsiniz?

TurkNet'in 75Mbps olan tarifesine geçtim ve modem almam gerek. Maksimum bütçem 500-600 arası. Keenetic ürünleri çok tavsiye ediliyor. Siz ne önerirsiniz?
Kendi verdikleri Zyxel modem güzel. Fiyatı da çok uçuk değildi en son, piyasa fiyatıydı.

Tam gönderecektim ki fiyatına baktım ; tabi fiyatına bakmaya utanıyorum, vurmayın yüzüme. TürkNet ne kadar istiyor?

Kendi verdikleri ZyXEL modem güzel. Fiyatı da çok uçuk değildi en son, piyasa fiyatıydı.

Tam gönderecektim ki fiyatına baktım; tabii fiyatına bakmaya utanıyorum, vurmayın yüzüme. TurkNet ne kadar istiyor?

Faturaya ek 160 lira 12 ay. 720 liraya denk geliyor. 550 liraya şu var, nasıldır? KEENETIC Kn-1710-01Tr Extra Ac1200 5Port Usb2 Mesh Router Ap : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Ben de TurkNet 75Mbps tarifesine yeni geçtim. Cumartesi akşam ASUS AC-750 almıştım fakat dün akşam AC-51 modeli indirime girince o modeli de aldım. AC-750 kargoda olduğundan iptal edemedim ama ikisi arasındaki farkı merak ediyordum, böylelikle denemiş olacağım. Kullanmadan tavsiye etmek istemiyorum ama aklınıza yatan modeli direkt almanızı tavsiye ederim çünkü modem bakarken sayfayı her yenilediğimde fiyat artışı olan modemler vardı.

ASUS'lar için kronik sorunlu diyorlardı yorumlarda. Fiyatı da iyi AC750'nin. Ne yapsam karar vermedim.

Geri
Yukarı