%75 mekanik klavye önerisi

Bütçeniz yetiyorsa alabilirsiniz. Dediğim gibi bütçeye göre değişiyor alınabilecek en iyi klavyeler.
5075B Plus Dracula Castle var 100tl daha bütçe arttırırsanız normaline göre tek farkı keycapsler attığınız linke göre. Keycapsleri çok güzel gözüküyor.

Bütçeniz yetiyorsa alabilirsiniz. Dediğim gibi bütçeye göre değişiyor alınabilecek en iyi klavyeler.
5075B Plus Dracula Castle var 100tl daha bütçe arttırırsanız normaline göre tek farkı keycapsler baya güzel gözüküyor.
Belirtmem gerekiyor Gmk87 toplamak 5075B Plus'dan daha iyi bir seçenek. Gmk87 5075B Plus'dan daha iyi bir klavye.

Son düzenleme:
5075B Plus Dracula Castle var 100tl daha bütçe arttırırsanız normaline göre tek farkı keycapsler baya güzel gözüküyor.
Amazonda var mıydı Dracula Castle ya 😅 Ben niye enayi gibi Akkonun kendisinden aldım hem de 100 150 tl daha pahalıya 😁

5075B Plus Dracula Castle var 100tl daha bütçe arttırırsanız normaline göre tek farkı keycapsler ve sol shifti daha büyük attığınız linke göre baya güzel gözüküyor.

Belirtmem gerekiyor Gmk87 toplamak 5075B Plus'dan daha iyi bir seçenek. Gmk87 5075B Plus'dan daha iyi bir klavye.

Değer mi peki uğraşmaya hocam? 5075B veya Ak820 alsam Gmk87 ile hemen hemen aynı fiyata gelecek. Açıkçası keykap switch vs uğraşmak istemiyorum. Sonuçta 3 farklı ürün almış oluyoruz. Sorun çıkma ihtimali 3 kat artıyor. Yanlış gelme, sorunlu ürün vs. Geri yollamak falan da ayrı zahmet ayrı masraf.

Değer mi peki uğraşmaya hocam? 5075B veya Ak820 alsam Gmk87 ile hemen hemen aynı fiyata gelecek. Açıkçası keykap switch vs uğraşmak istemiyorum. Sonuçta 3 farklı ürün almış oluyoruz. Sorun çıkma ihtimali 3 kat artıyor. Yanlış gelme, sorunlu ürün vs. Geri yollamak falan da ayrı zahmet ayrı masraf.
Ben de sizle aynı kafada olduğumdan direkt Dracula Castle aldım geçtim. Bana da gelmiyor toplama işleri. Sorun çıkması çok düşük ihtimal de ben de gerek görmüyorum. Seçeneklerden birini değerlendirebilirsiniz.

Bana kalırsa değer yine de siz bilirsiniz hocam. Düşündüğünüz kadar sorun çıkmıyor size önereceğimiz ürünlerde sorun çıkma ihtimali düşük aslında. Uğraşmak istemezseniz de 5075B Plus veya Ak820 Pro da sizi üzmez.

Yeni farkettim, AK820 Pro'nun tuşları ışık geçirmiyor sanırım. Yani karanlıkta kullanımda sıkıntı olabilir. Çok saçma değil mi ya arkaya RGB koyup tuşların ışık geçirmemesi? Işıklandırmanın ne anlamı kaldı? Şeffaf tuşlu RK Royal Kludge 84 diye bir ürün gördüm. Bununla ilgili bilgisi olan var mı?

Geri
Yukarı