%75 veya %60 klavye önerisi

Bütçe
1000

Arkadaş %60 veya %75 demiş hocam ve önerdiğimin neyini beğenmediniz tam olarak? SteelSeries'in hangi ürününde hangi sorunu yaşadınız?

Konuyu okumayıp klavye kelimesini görünce direk kullandığı klavyeyi atan birisiniz bir de beğenmiyorsunuz. Ürünü bile incelemediğinize eminim.

Arkadaşlar hakli hocam %75 %60 olsun istiyordum ama sağ ol yine de.

Bu fiyatlarda fiyatını hak eden ürün yok. Yurt dışında var. Ayrıca kullandığı klavyeyi öneriyorsunuz diyorsunuz. Siz kullandığınız klavyeyi öneriyorsunuz. SteelSeries gelirsek membran klavye bu bütçede ne kadar mantıklı?

Konuyu okumayıp klavye kelimesini görünce direk kullandığı klavyeyi atan birisiniz bir de beğenmiyorsunuz. Ürünü bile incelemediğinize eminim.
Yurt dışı önermeyin demiş önermişsiniz?

Bu fiyatlarda fiyatını hak eden ürün yok. Yurt dışında var. Ayrıca kullandığı klavyeyi öneriyorsunuz diyorsunuz. Siz kullandığınız klavyeyi öneriyorsunuz. SteelSeries gelirsek membran klavye bu bütçede ne kadar mantıklı?

Öncelikle kullandığım klavyeyi önermiyorum bildiğim bir klavyeyi öneriyorum. Ürün olsun olmasın adam Max %75 olacak demiş siz niye istemediği bir şey öneriyorsunuz? şimdi bana niye önerdin diye soracaksanız bu fiyata böyle bir klavye anca yurt dışından getirtilir kaliteli olması için çünkü.

Geri
Yukarı