%75 veya %60 klavye önerisi

Bütçe
1000
Öncelikle kullandığım klavyeyi önermiyorum bildiğim bir klavyeyi öneriyorum. Ürün olsun olmasın adam Max %75 olacak demiş siz niye istemediği bir şey öneriyorsunuz? Şimdi bana niye önerdin diye soracaksanız bu fiyata böyle bir klavye anca yurt dışından getirtilir kaliteli olması için çünkü.

İyi de siz arkadaşın isteğini çiğniyorsunuz. Bende çiğniyorum. Aradaki fark ne? Bendebilirim önermesini yurt dışından. Attığınız klavye rezalet bu arada. Switch olarak en giriş seviyesi Switch'lerden biri. https://www.amazon.com.tr/DK61E-60-Klavyesi-Aydınlatmalı-Programlanabilir-Kahverengi/dp/B07W5PD6VS @Hyuuga Neji

Benim attığım ile sizin attığınız Switch'ler aynı ama 🤣.

Aynı mı? Güldürmeyin kendinizi. HP Omen encoder Switch'leri Cherry MX. En tepe Switch'lerden biridir. Sizin ki jerrzi. Dandik Switch. DK61e ye gelirsek Gateron G PRO Switch'ler kullanıyor. En güzel Switch'lerden biridir. Switch'i renk olarak ayırıyorsunuz sadece herhalde. XPG Summoner Mini RGB Red Switch Türkçe Kablolu Gaming Klavye - Gaming.Gen.TR bu klavye var. Fakat önermem. Switch'leri pek iyi değildir. Bilmeden konulara yorum atmayın. Bir de hater diyorsunuz ya ona kafayı yiyorum. Apex 3 TKL membran la membran. Switch bile yok içinde plastik tuş. Arkadaş ta büyük boy klavye önermiş? Direk hop diye atlıyorsunuz millete. Tamam sizin aldığınız en iyi ürün tamam (!) cevabınızı merak ediyorum.

Son düzenleme:
İyi de siz arkadaşın isteğini çiğniyorsunuz. Bende çiğniyorum. Aradaki fark ne? Bendebilirim önermesini yurt dışından. Attığınız klavye rezalet bu arada. Switch olarak en giriş seviyesi Switch'lerden biri. https://www.amazon.com.tr/DK61E-60-Klavyesi-Aydınlatmalı-Programlanabilir-Kahverengi/dp/B07W5PD6VS @Hyuuga Neji

O klavyeyi çok istiyorum aslında ama yurt dışı pek sevmem dusunebilirim aynisinin SE modeli var o hiç mi alinmaz sizce.

Esporcu gibi oynamıyorum zaten brown Switch alacağım ama SE ve e arasinda acayip kaldim fiyat farkı bana göre fazla ama bilemiyorum hala aklımda.

SE versiyonu alın o zaman. Bu fiyatta oda alınabilir. Neredeyse tüm gün bilgisayar başındaysanız, çok uzun süre kullanıcaksınız e versiyonu öneririm. Redragon K552 Kumara Siyah Rainbow Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu ürün stoklara girmiş. Ben kullanıyorum LED'lerden 1 tanesi söndü sadece. Onun dışı problem yok. İlla Türkçe, yurt dışı olmayan, o zaman bunu alabilirsiniz. Outemu'nun kronik sorunu olmayan Switch'lerini kullanıyor. Hotswapple ayrıca. Başka uygun Switch'lerle ileriki zamanlarda değiştirebilirsiniz.

SE versiyonu alın o zaman. Bu fiyatta oda alınabilir. Neredeyse tüm gün bilgisayar başındaysanız, çok uzun süre kullanıcaksınız e versiyonu öneririm.

Hocam aklıma takildida ben hep bilek destekli klavye kullandım bileğim rahatsız olmaz değil mi bu klavyeyle.

Geri
Yukarı