750-800 bin TL'ye araç tavsiyesi

Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Havacılık Sektörü
Profil Kapağı
1522248089
750-800 bin TL bandında otomatik vites bir araç bakıyorum arkadaşlar. Hybrit olursa önceliğim olabilir ama şart değil. Sorun çıkartmayan çok yakmayan bir araç arıyorum. Boya takıntım yok açıkçası. Tavsiyelerinizi beklerim.

750-800 bin TL bandında otomatik vites bir araç bakıyorum arkadaşlar. Hybrit olursa önceliğim olabilir ama şart değil. Sorun çıkartmayan çok yakmayan bir araç arıyorum. Boya takıntım yok açıkçası. Tavsiyelerinizi beklerim.
•Honda Civic FC5
•Opel İnsignia
•Audi A4 B8
•Mercedes C W204
•Honda Accord

Sürekli masraf çıkaracak araçlar değil. Temizi uzun yıllar binilir. Bu bütçeye W204 biraz zor sadece.
Ee yani hocam da, temiz Corolla alabilecek iken biraz gösterişe kaçayım deyip Audi, İnsignia bakmak bence bir tık saçma olur. Bu araçlar illahaki masrafı çıkacak arabalar, bunların zamanıda tükenecek zaten, yakındır. Alıp bakımına para ödeyip binmesi kolay, elden çıkarması zordur. Corolla'da durum bence böyle değil.

Ee yani hocam da, temiz Corolla alabilecek iken biraz gösterişe kaçayım deyip Audi, İnsignia bakmak bence bir tık saçma olur. Bu araçlar illahaki masrafı çıkacak arabalar, bunların zamanıda tükenecek zaten, yakındır. Alıp bakımına para ödeyip binmesi kolay, elden çıkarması zordur. Corolla'da durum bence böyle değil.
İnsignia bu arada masraf açacak bir araç değil. Bu bütçede gayet temiz araçlar bulunur. B8 ve W204 bir nebze riskli. Ama İnsignia ile aynı kefeye koyamazsın. Daha yeni model bir araç. Zamanları tükenecek ve elden çıkarması zor olacak araçlar değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı