750 ₺ Bilgisayar Kasası Önerisi

Vatan'ı sırf daha yakın ya da kargodan ötürü almak mantıksız. Şahsen mantıksız çünkü hiç olmayacak fiyatlara ürün satabiliyorlar.

Kargo en geç 3 4 gün içinde geliyor. Vatan'dan almaktansa beklemeye değer.
O zaman önerilerinizi alayım ona göre ben de karar vereyim. Dediğiniz gibi arada olmayacak farklar varsa ona göre hareket ederiz. Kasa modelleri ve fiyatlamaları konusunda bilgi sahibi değilim.

Sistemi almaya yakın konusunu açarsın. Kasa sona bırakılacak iş. Kolay yani. Şimdiden karar verme.
Hayır hocam sen okumamışsın önceden yazdığımı.
Sistemi yaklaşık bir sene önce uygun fiyata gelsin diye kısarak topladım, kasa ve PSU'yu değiştirmek istiyorum. Daha sonra da ufaktan sistem için ekran kartı dışında değişiklikler yapacağım.

ThermaltakeCheaser MKI cok ıyı kasa mukemmel ama bıraz buyuk ileriye yatırım da sayılanılır tavsıye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemimi yaklaşık 1 sene önce kurdum ve kasamı değiştirmek istediğimi belirtiyorum, neye nereye açacağımı Sosyal'de bulunarak öğrenme şansı buldum. :)
Ayrıca sistemden son derece memnunum, zaten geçici bir süre için bu sistemle başlamıştım. O dönem Ryzen işlemciler ortalıkta yoktu.
Zaman geçe geçe sistemdeki bileşenler değişecek. (Ekran Kartı dışında) Onu da o zaman tartışırız, değerli düşüncelerinizi alırım.
Kusura bakmayın ben onları yazıp "Kasa Vatan Bilgisayardan alınacak" yazınca olayı yanlış anladım. Ama Corsair RX 460 alınabilir ama bence o kasayı Vatan'dan almayın derim zira 150 TL civarında ucuza alacağınız yerler mevcut. Yine de karar sizin.

Bu arada yazdıklarım benim dikkatsizliğim kusura bakmayın.

Kusura bakmayın ben onları yazıp "Kasa Vatan Bilgisayardan alınacak" yazınca olayı yanlış anladım. Ama Corsair RX 460 alınabilir ama bence o kasayı Vatan'dan almayın derim zira 150 TL civarında ucuza alacağınız yerler mevcut. Yine de karar sizin.

Bu arada yazdıklarım benim dikkatsizliğim kusura bakmayın.
Ne demek. Önemli olan gerginliğe müsaade etmeden orta yolu bulabilmemiz. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı