750 euroya Sapphire Pulse 6700 XT alınır mı?

Yani borçtan kurtulacaksın tamam şimdi geldi :D. O zaman daha çok fiyat farkı iste. Birbirleriyle kıyas bile almayacak iki kart 3060 ve 6700XT, en az 3000 fark iste. Dostluk başka, alışveriş başka.

kardeşim okudum anlamıyor musun 6700xt 3060 a tek atan kart
orada kocaman 5000 liram var 2000 borç aldım istesem de 6700xt alamam yazıyor bide okudum diyorsunuz xd.
Yani borçtan kurtulacaksın tamam şimdi geldi :D. O zaman daha çok fiyat farkı iste. Birbirleriyle kıyas bile almayacak iki kart 3060 ve 6700XT, en az 3000 fark iste. Dostluk başka, alışveriş başka.
Çok prasında değilim gelince burada satıp yenisini almak yerine böyle yapmaya karar verdik. Ondaki model de Gigabyte 3 fanli gaming oc sanırım. Suanlik daha üst bir model kart bana fazla gelir masraf yapmak istemiyorum.

orada kocaman 5000 liram var 2000 borç aldım istesem de 6700xt alamam yazıyor bide okudum diyorsunuz xd.

Çok prasında değilim gelince burada satıp yenisini almak yerine böyle yapmaya karar verdik. Ondaki model de Gigabyte 3 fanli gaming oc sanırım. Suanlik daha üst bir model kart bana fazla gelir masraf yapmak istemiyorum.
kardeş o zaman 3060 oc al oc yaparsın belki

Sen yine de konuş, çünkü bu alışveriş tamamen kuzenine yarayacak. Sana da yarayan bir kısmı olması lazım. Parasında olmayabilirsin ancak takas yapacaksanız da ederine göre yapın. Bir tarafta 2070'i geçemeyen bir kart, diğer tarafta 2080 Ti performansında olan saf güçte ondan da iyi olan bir kart.

Sen yine de konuş, çünkü bu alışveriş tamamen kuzenine yarayacak. Sana da yarayan bir kısmı olması lazım. Parasında olmayabilirsin ancak takas yapacaksanız da ederine göre yapın. Bir tarafta 2070'i geçemeyen bir kart, diğer tarafta 2080 Ti performansında olan saf güçte ondan da iyi olan bir kart.
Ama şimdi şöyle düşünün. O 3060ini 8kya satıp üstüne 2k koyup 6700xt alabiliyor. Bende aynı şekil 6700xt gelince 10kya satsam 8kya 3060 alacağım. Çok bir fark yok fiyat bakımından. Performans olarak dediğiniz gibi. Zaten ben 2060dan memnundum gaza gelip sattım :D simdi 3060 fazlasıyla yeter. Kuzenim de çok iyi insandır ne istesem yapar o yüzden 300 500un lafını yapmam.
kardeş o zaman 3060 oc al oc yaparsın belki
Aynen birde mining yapmayı düşünüyorum. Boş boş takılmasın kart.
Birde siz olayı yanlış anladınız sanırım. Kuzen bana 3060 + 2000 lira para verecek 6700xt için. O 2000le de borcumu kapaticam. Birde 6700xt garantisiz 3060 garantili.

Yeni konular

Geri
Yukarı