750₺ PSU önerisi

Bütçe
750

Tyr18

Centipat
Yer
Çankırı
Daha fazla  
Nasıl bir ürün R7 ve RTX2080'i besler mi daha önce önerildiği üzere High Power element BR 750W bronz aldım maalesef bozuk çıktı Teknobiyotik'te bildiğiniz üzere satış sonrası hiç takmadıkları için yeni bir PSU almaya karar verdim o yüzden Teknobiyotik harici sitelerden önerirseniz çok makbule geçer.

Nasıl bir ürün R7 ve RTX2080'i besler mi daha önce önerildiği üzere High Power element BR 750W bronz aldım maalesef bozuk çıktı Teknobiyotik'te bildiğiniz üzere satış sonrası hiç takmadıkları için yeni bir PSU almaya karar verdim o yüzden Teknobiyotik harici sitelerden önerirseniz çok makbule geçer.

Hocam önerim High Power 750W 80+ Bronze element BR modeli. Hem daha kaliteli hem de 750W 80+ Bronze.

Aerocool Strike-X 1100W 80+ Gold öneririm. Kalite bakımından çok iyidir, başlıca dezavantajları tek 8-pin CPU güç kablosuna sahip olması ve yarı modüler olmasıdır. Teknobiyotik`ten temin edebilirsiniz.

Daha yeni göndermişsiniz belki yenisi ile değiştirilecek?

Valla paramı alıp kurtulmanın peşindeyim arıyorum açmıyorlar mesaj atıyorum 5 günde bir dönüyorlar 2 dakikalık şey için günlerce süründürüyorlar bu müşteriye olan saygısızlıkları yüzünden 5 kuruş kazansınlar istemiyorum ben 20 günlük kazancımdan oldum ve aceleyle toplamıştım sistemimi en çok kazanç sağlayacağım zamandı 2 aylık kazancımı 10 günde çıkartacaktım kaldı ki 20 gündür hiç para kazanamadım zaten sistemden 500 lira zarar ettim kur farkından fiyatlar düşmüş 50 100 TL arası beni mahvettiler 1 aylık kazancıma mani oldular nefret ediyorum kendilerinden allahından bulsunlar bu süreç devam ederse de dava açacağım kendilerine hiç bu kadar kurulmamıştım, bu işlerle gram uğraşacak insan değilim ama öfke kusuryorum kendilerine hakkımda haram olsun bu o kadar saçma ve basit bir şeyki benim bunları yaşamamın nedeni kod yollayacağız dediler yollamadılar paramı iade edin diyorum cevap vermiyorlar işte o bozuk güç kaynağını alacaktım iade ettiğim ürünler yerine 2 gün oyalamasalar beni bu şekilde araya bayram girmeyecekti bayramdan bir gün önce yolladım daha cevap yok arayan yok geri dönüş yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı