750 Ti 240Hz destekliyor mu?

ASUS Strix 750Ti OC modelinde DP girişi gözüküyor. Daha eski bir versiyonunda yok sanırım. Eski bir ürün olduğu için firmanın kendi sitesinde bile bilgi yok. VGA girişi falan da bulunan eski bir kartsa, HDMI girişinin de çok güncel olmadığını düşünmekte fayda var. 240 Hz mümkün olmayabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu sadece gt 1030 ile yapılan arkadaşlar. Not olarak geçtim biraz dikkatli okusanız keşke.

Asus strix 750ti modeli. 240hz monitörüm var. HDMI ile 240 alamaz mıyım?
İşlemciniz nedir?

750 Ti alacağım alma sebebim sadece ekrana görüntüyü 240Hz olarak vermesi. DP portu yokmuş. HDMI ile 240Hz alabilir miyim? Ve 750 Ti'ın hiçbir yerde 240Hz desteğini falan göremedim. Bu konuda bilgisi olan var mı?
Not: Lütfen 750 Ti ile 240FPS falan alamazsın yazmayın. İşlemci yiyen oyun oynayacağım yaklaşık 400FPS alacağım.

CS:GO'da en fazla 115 FPS alırsın tahminimce bu sayı diğer oyunlarda daha da düşer.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu sadece gt 1030 ile yapılan arkadaşlar. Not olarak geçtim biraz dikkatli okusanız keşke.

Asus strix 750ti modeli. 240hz monitörüm var. HDMI ile 240 alamaz mıyım?
HDMI desteklemeyebilir DP lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı