750 Ti OC Edition overclock ayarları nasıl olmalı?

iPredex

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 750 Ti ekran kartım var ASUS GPU Tweak 3 kullanıyorum hız aşırtma ayarlarını söyler misiniz? Teşekkürler.

Her kartın overclock potansiyeli farklıdır. Ayrıca 6-7 senelik bir karttan artık daha fazlasını istemeyin. Kazanacağınız 2-3 FPS için kartın kalan ömründen yemeyin bence.

Yine de ben kurcalayacağım diyorsanız, güç kaynağınız da yeterliyse değerleri adım adım artırıp stres testine sokun. Sıcaklığı kontrol edebildiğiniz yerlere kadar deneyin.

Her kartın overclock potansiyeli farklıdır. Ayrıca 6-7 senelik bir karttan artık daha fazlasını istemeyin. Kazanacağınız 2-3 FPS için kartın kalan ömründen yemeyin bence.

Yine de ben kurcalayacağım diyorsanız, güç kaynağınız da yeterliyse değerleri adım adım artırıp stres testine sokun. Sıcaklığı kontrol edebildiğiniz yerlere kadar deneyin.

2-3 FPS ise hiç elemeyeyim ekran kartına zaten emektar oldu ekran kartı :D

Bu video yardımcı olabilir. Denemekten zarar gelmez. Dene, test et, çok fark yoksa istediğin gibi kullan. Ekran kartının sıcaklık değeri 80+ olmadığı sürece sıkıntı yok zarar vermez. Testlerini de sıcaklığa bakarak yap.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı