750 TL'ye Logitech G933 alınır mı?

Røni

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim üzere 750 TL'ye Logitech G933 Mediamarkt 2 yıl garantili sıfır kulaklık alınır mı? Özellikle G933 kullanıcısı varsa yorumlarını almak isterim. Fiyatlar bu kadar uçmuşken kaçırmak istemiyorum bunu, ayrıca bu fiyat bandında daha iyi tavsiyeleriniz varsa lütfen paylaşır mısınız?

Logitech G933 iyi bir kulaklıktır. Ben G633 modelini kullandım yani kablolu olanını ve memnun etmişti. Yalnız Steelseries Arctis 5 modeline bakmanızı öneririm. G933'ün fiyatı ise bence şuan uygun.

Arkadaşlar belirtmeyi unutmuşum, özür dilerim. Kablosuz kulaklık istiyorum, bu fiyat bandında daha iyi önerileriniz var mı acaba?

Özellikle kulaklıkta ikinci el almaktan çok çekiniyorum hocam ya.. :) Sizce black friday zamanında 750 TL civarına düşer mi Arctis 7?

Son düzenleme:
Özellikle kulaklıkta ikinci el almaktan çok çekiniyorum hocam ya.. :) Sizce black friday zamanında 750 TL civarına düşer mi Arctis 7?
Zor çünkü Türkiyede indirim koyarlarsa fiyatını arttırıp indirim yaptık gibi gösterme var. İnsanları kandırıyorlar kısacası ama G933 ' e boş para bayılmak yerine Cloud II ya yönelebilirsin veya Arctis istiyorsan biraz bütçe arttır veya dedigin gibi blackfriday bekle belki gerçek den indiirm olan site olur belki itopya.

Kablosuz kulaklıkların hiçbiri sizi ses kalitesi konusunda tatmin edecek kadar başarılı değiller. Yine de en uygun bu ikisi var.

Ben 550 TL'ye Arctis 7 aldım İtopya'dan, direk geri iade ettim. Beni hiç tatmin etmedi ses kalitesi olarak.

Açıkçası ses kalitesinden ziyade konfor ve mikrofon kalitesi daha önemli benim için. Bir de bilgisayar başından sık sık kalkıp evin içinde gezmeyi seviyorum, o yüzden kablosuz istiyorum.
Verdiğiniz linkleri inceledim, Arctis 7 için Refurbished yazıyor. Sanırım bunlar genelde sorunlu olup iade edilen ve yenilenen ürünler? Corsair olanı da pek içime sinmedi açıkçası. Black Friday indirimlerini beklesem iyi olacak sanırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı