7500 liraya kadar kaliteli oyuncu kulaklığı önerisi

Phantomx

Femtopat
Daha fazla  
İyi akşamlar bütçemi 7500 liraya kadar çıkarabileceğim mümkünse kablolu oyuncu kulaklık alacağım her türlü önerinize açığım. Genellikle oyun ve ayrıca bilgisayarda müzik dinlemek film izlemek için kullanacağım o yüzden kablolu daha mantıklı seçenek diye düşünüyorum ama kablosuz kulaklık önerirseniz de incelerim sorun olmaz. Cevaplarsanız çok sevinirim.

Novayi tam bilmiyorum prosunun iyi olduğunu biliyorum ben artics 7 kullanıyorum o bile çok iyi prosunu düşünemiyorum novaya o uçuk rakamları vermeye değmez şahsen. Yine sen bilirsin inceleme videolarına bak derim

Novayi tam bilmiyorum prosunun iyi olduğunu biliyorum ben artics 7 kullanıyorum o bile çok iyi prosunu düşünemiyorum novaya o uçuk rakamları vermeye değmez şahsen. Yine sen bilirsin inceleme videolarına bak derim
Anladım ben de arctis pro düşünüyordum öncelik olarak başka bir öneri olursa karşılaştırırım diye yazmıştım çok sağ olun yardımınız için iyi akşamlar

Büyük ihtimalle gamedacli alırım diye düşünüyorum

Peki ben bir soru daha soracağım kablolu mu yoksa kablosuz mu daha iyi tercih olur ihtiyaçlar açısından ?
Daha önce kablosuz kullandiysan kabloluya geçme bence konfor azalıyor.
Ben kablosuz kullaniyom 4 yıldır bundan sonra asla kablolu almam mesela çok büyük rahatlık

Büyük ihtimalle gamedacli alırım diye düşünüyorum

Peki ben bir soru daha soracağım kablolu mu yoksa kablosuz mu daha iyi tercih olur ihtiyaçlar açısından ?
Film falanda izlerim demişsin kablosuzla uzan baba izle filmini mis gibj

Daha önce kablosuz kullandiysan kabloluya geçme bence konfor azalıyor.
Ben kablosuz kullaniyom 4 yıldır bundan sonra asla kablolu almam mesela çok büyük rahatlık
Ya ses gecikmesi ve ses kalitesi bakımından kablolu kulaklıklar daha çok öneriliyor o yüzden sormuştum :) rahatlık açısından zaten kablosuz kulaklığı tartışmaya gerek yok

Ya ses gecikmesi ve ses kalitesi bakımından kablolu kulaklıklar daha çok öneriliyor o yüzden sormuştum :) rahatlık açısından zaten kablosuz kulaklığı tartışmaya gerek yok
Gecikme konusunda endişen olmasin bence bende yıllardır kullaniyom bı sıkıntı olmadı daha marka iyi bı marka zaten her açıdan kablosuz bence

Geri
Yukarı