Kaliteli oyuncu kulaklığı önerisi

F/P olarak HyperX Cloud II öneririm. Fiyatının üstünde bir kalitesi var. İçinden çıkan ses kartı da yetiyor.
SteelSeries Arctis Pro Gamedac almak istiyordum. Hatta GameDac versiyonunu test etme imkanım da oldu. 30'dan fazla kulaklık modeli için araştırma yaptım. 15'den fazlasını test ettim. Hem Technopat'da, hem de Reddit'de haftalarca araştırdım kulaklık konusunu. Hangi konuyu görürsem göreyim, bir HyperX Cloud 2 yazısı çıkıyordu karşıma. Sinir olmuştum. Almayacağım dedim, çünkü gıcık olmuştum. Sonra arkadaşımın HyperX Cloud 2'sini kullandım. 1 maç CS:GO attım. F/P olarak fazlasıyla iyi olduğunu ve özellikle dolar neredeyse 7 olmuşken, 2000-3000 TL kulaklığa vermenin mantıksız olduğunu anladım. Amacın sadece oyunda ses kasmak ise, harbiden HyperX Cloud 2 çok güzelmiş. Başta önyargıya sahip olduğum için pişmanım. Şu an da kendisinden fazlasıyla memnunum.
Şunu da belirteyim; HyperX Cloud için bir yazılım yok, direk tak çalıştır sistemi var. Ses kartını istersen çıkarabiliyorsun. Ama ses kartı var iken, tak çalıştır ile gayet net bir performans gösteriyor.

Not: Aldığın anda sesler çok kötü gelebilir.Sürüm güncellemesi yap düzeliyor.

Cloud II biraz eski kaldı, Cloud Alpha'lar da tam f/p değil. Cooler Master MH modelleri bügünlerde daha iyi, Cloud'lara benzer Takstar Pro 82 kulaklık bunlar.

Closed-back olarak MH752, Open-back olarak Sennheiser Game One derim ben.

Cloud II biraz eski kaldı, Cloud Alpha'lar da tam f/p değil. Cooler Master MH modelleri bügünlerde daha iyi, Cloud'lara benzer Takstar Pro 82 kulaklık bunlar.

Closed-back olarak MH752, Open-back olarak Sennheiser Game One derim ben.

Stoklara tekrar gelmiş demek MH751 ve MH752. MH751 de yeterli olur diye düşünüyorum. Ancak fiyat sınırı yok denilmiş :)

Yeni konular

Geri
Yukarı