7500 TL ev için laptop önerisi

Bütçe
Max 7500 tl
Halam kuzenim için laptop bakıyor dersleri için vs. 10-15 yıl götürebildiği kadar Max 7500 TL. 5-6 bin TL'ye de olur amaç oyun değil internete girmek fotoğraf yüklemek ders çalışmak amaçlı.

Bir Laltop'un o kadar gidecegini sanmıyorum bir kere ekonomiyi canlı tutmak için cihazların garanti bitimine yakın bozulacağına inanıyorum kasıtlı olarak yani.
Bu Laptop'un çoğu işini göreceğine eminim oyun olsun edit olsun internette surf yapmak olsun ancak pil ömrü için garanti şeyler söyleyemem onu araştırması lazım.

8GB + 256GB SSD'li modeli alabilirsiniz. Ama 10-15 yıl götürebilecek bir laptop şu an dünya üzerinde yok.

Bir Laltop'un o kadar gidecegini sanmıyorum bir kere ekonomiyi canlı tutmak için cihazların garanti bitimine yakın bozulacağına inanıyorum kasıtlı olarak yani.
Bu Laptop'un çoğu işini göreceğine eminim oyun olsun edit olsun internette surf yapmak olsun ancak pil ömrü için garanti şeyler söyleyemem onu araştırması lazım.
Böyle bir şey yok yalnız. Hiç bir Pc üreticisi 2 yıllık donanım üretmez. 2 tane asus notebook aldım birisi 10 senedir biri 5 senedir taş gibi çalışıyor.

Halam kuzenim için laptop bakıyor dersleri için vs. 10-15 yıl götürebildiği kadar Max 7500 TL. 5-6 bin TL'ye de olur amaç oyun değil internete girmek fotoğraf yüklemek ders çalışmak amaçlı.

Her 6 ayda termal macun değişimi, haftada 1 gün laptop temizliği, yanında kırıntılı yiyecekler, sıvı içecekler içmezseniz en fazla 6 yıl götürür. Eğer biraz daha aşabiliyorsanız temiz 2. el bir MacBook Air alabilirsiniz.

Kanka bence 7500 TL'ye laptop alacağına 1660 Super'li PC toplarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı