7500 TL Hangisini Almalıyım?

Aéda

Decapat
Daha fazla  
Bunu alıp ısınma problemleri yaşamak mı?

Bunu alıp GTX 1660 Ti performansı alamamak mı?

Bunu alıp ısınma problemleri yaşamak mı?

Bunu alıp GTX 1660 Ti performansı alamamak mı?
Tabiki de 1660Ti modelini alın. Kaldı ki ısınma problemi yaşayacağınızı sanmıyorum. Eski nesil Dell'ler gibi değil bu bilgisayarlar artık. İçiniz rahat olsun. Sırf o yüzden aynı paraya sırf MSI diye 1650'li laptop almamanızı öneririm. Yukarıda arkadaşın attığı notebook da gayet iyi.

Satıcı nasıldır hocam? Sıkıntı çıkartır mı?
139 değerlendirmeden 9.9 puan almış. Sorun çıkartmaz diye düşünüyorum.
Ürün yorumlarında da bu satıcıdan alan 3 kişi yorum yapmış. Hepsi 5 yıldız vermiş.
Yorumlar:

"Beş Yıldız
Ürünün siparişini 15 Nisan'da verdim 17 Nisan'da ürünü teslim aldım. Ürün çok güzel paketlenmişti. Kargo sırasında zarar görmesi olası bile değildi. Satıcı firmaya teşekkür ederim."
Satıcı BOZDAN Teknoloji

"SÜPER
Bilgisayarın özelliklerini tek tek saymaya gerek yok,her yönüyle üstün performans sağlıyor,zaten bu özelliklere göre ürünün üstün olduğu belli,bence alacak olan kaçırmasın derim."
Satıcı BOZDAN Teknoloji

"1660 ti ve i5 9300 h en ucuz kombinasyon
Cihaz icin 2 aydır araştırma yapıyordum ,bir çok site ve mağaza gezdim. En uygun hepsiburada da buldum son 2 gundur bende battlefield 5 mount and blade ,far cry primary,world of tanks yükledim. Ultra ayarlarda hic bir kasma ve fps de donma vs olmadi . Soğutucusu yeterli gibi nitro tuzu ike kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. 1660ti gercekten iyi bir ekran kartı ve bu fiyata 120 hez çözünürlük cok iyi bir kombinasyon olmus. Ips ekran nedeni ile kronik ışık yüzdeleri mat renklerde dikkati çekiyo buda eksibolarak yazmıcam ips ekran özelliği herz miktarı ile bence ekşisini kapatiyo. Son olarak almanizi öneririm. Içinden hdd sata bağlantısında cikiyo bu arada hdd takmak isteyenlere..."
Satıcı BOZDAN Teknoloji

139 değerlendirmeden 9.9 puan almış. Sorun çıkartmaz diye düşünüyorum.
Ürün yorumlarında da bu satıcıdan alan 3 kişi yorum yapmış. Hepsi 5 yıldız vermiş.
Yorumlar:

"Beş Yıldız
Ürünün siparişini 15 Nisan'da verdim 17 Nisan'da ürünü teslim aldım. Ürün çok güzel paketlenmişti. Kargo sırasında zarar görmesi olası bile değildi. Satıcı firmaya teşekkür ederim."
Satıcı BOZDAN Teknoloji

"SÜPER
Bilgisayarın özelliklerini tek tek saymaya gerek yok,her yönüyle üstün performans sağlıyor,zaten bu özelliklere göre ürünün üstün olduğu belli,bence alacak olan kaçırmasın derim."
Satıcı BOZDAN Teknoloji

"1660 ti ve i5 9300 h en ucuz kombinasyon
Cihaz icin 2 aydır araştırma yapıyordum ,bir çok site ve mağaza gezdim. En uygun hepsiburada da buldum son 2 gundur bende battlefield 5 mount and blade ,far cry primary,world of tanks yükledim. Ultra ayarlarda hic bir kasma ve fps de donma vs olmadi . Soğutucusu yeterli gibi nitro tuzu ike kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. 1660ti gercekten iyi bir ekran kartı ve bu fiyata 120 hez çözünürlük cok iyi bir kombinasyon olmus. Ips ekran nedeni ile kronik ışık yüzdeleri mat renklerde dikkati çekiyo buda eksibolarak yazmıcam ips ekran özelliği herz miktarı ile bence ekşisini kapatiyo. Son olarak almanizi öneririm. Içinden hdd sata bağlantısında cikiyo bu arada hdd takmak isteyenlere..."
Satıcı BOZDAN Teknoloji

Eyvallah hocam. Peki aşağıdaki aleti önerir misiniz acaba konu dışı gibi oldu biraz da kusura bakmayın. Sizi denk getirmişken sorayım dedim :) Bütçem 8k falandı normalde de olmuşken tam olsun diye düşünüyorum.

10629 TL. 8 GB RAM daha almak lazım tabi.

Teşekkürler.

Eyvallah hocam. Peki aşağıdaki aleti önerir misiniz acaba konu dışı gibi oldu biraz da kusura bakmayın. Sizi denk getirmişken sorayım dedim :) Bütçem 8k falandı normalde de olmuşken tam olsun diye düşünüyorum.

10629 TL. 8 GB RAM daha almak lazım tabi.

Teşekkürler.
Yeni nesil Ryzen mobil gerçekten çok güçlü ve güzel.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı