7500 TL Laptop tavsiyesi

Bütçe
7500
Attığınız laptoplar için teşekkür ederim, aklımda bulunduracağım.
7.500TL'ye Monster Abra aldım boşta 45 derece oyuna girince ortalaması 75 derece oluyor Turbo fan açınca 65 70 arası gidip geliyor tek sorunu ısıtma başka bir sorun göremedim ben.
Hocam Monsterı herkes kötülüyor diye almak istemiyordum ancak 16 gb ram ve 500 gb SSD özelleştirmesiyle çok iyi özellikler sunuyor. Kafama takılan şey güven sorunu sizce mantıklı bir tercih mi ?

Hocam Monster'ı herkes kötülüyor diye almak istemiyordum ancak 16 GB RAM ve 500 GB SSD özelleştirmesiyle çok iyi özellikler sunuyor. Kafama takılan şey güven sorunu sizce mantıklı bir tercih mi?

Şans işidir Monster. %90 kötü çıkar ürünleri.

Hocam bu üründe 3GB ekran kartı var. 3GB ekran akrtı günümüz için yetersiz kalıyor. O fiyata 1650 ve 1650 2021 ürünler varken buna bakılmaması lazım.

Hocam Monster'ı herkes kötülüyor diye almak istemiyordum ancak 16 GB RAM ve 500 GB SSD özelleştirmesiyle çok iyi özellikler sunuyor. Kafama takılan şey güven sorunu sizce mantıklı bir tercih mi?

Hocam güven sıkıntısı yaşamazsınız telefonun diğer ucundaki arkadaşlar diğer firmalar gibi bakkal değil ve çok yardımcı oluyorlar bana sorarsan 1 kişi çok şanssız bir alışveriş yapmış bütün forum onu görüp monstera düşman kesildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı