7500 TL PC toplama

Şaka mı bu 2600 ve 2080 Tİ shutter manyağı olmak istiyorsanız gözünüz kapalı alın.
Bu arada konu sahibine diyorum bunu 1Ms ile 5Ms arasında çok büyük bir fark yok. Esporcu filan değilseniz boşuna 5Ms bile işinizi görür zaten minik bir minidaliseye denk gelir. Öyle 0.30 saniye bile olmaz.
2080Tİ konuda yok zaten.:)
Sadece onu besleyebildiği ni söyledim.:)

2080Tİ konuda yok zaten.:)
Sadece onu besleyebildiği ni söyledim.:)
Bende diyorum ki siz beslediğini düşünüyorsanız ilerde sistem toplamak isterseniz 2600 ve 2080 Tİ sistem alın. Konu zaten PC toplama konusu 2600 beslediğini iddia ettiğiniz için yazdım evet besleyebilir ama 3600 bile shutter manyağı yapıyorsa 2600 bilgisayarı atmama neden olur.

Bende diyorum ki siz beslediğini düşünüyorsanız ilerde sistem toplamak isterseniz 2600 ve 2080 Tİ sistem alın. Konu zaten PC toplama konusu 2600 beslediğini iddia ettiğiniz için yazdım evet besleyebilir ama 3600 bile shutter manyağı yapıyorsa 2600 bilgisayarı atmama neden olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Her şeyi bu videolardan bakmanıza inanamıyorum sadece FPS'e bakıp tatmin oluyorsunuz değil mi? 😂

Bir şey sormak istiyorum neden özellikle 1ms?
MS çünkü... İnternete yaz görürsün. 1 MS ile 4 MS farkını görüntü kaynaklı
Şaka mı bu 2600 ve 2080 Tİ shutter manyağı olmak istiyorsanız gözünüz kapalı alın.
Bu arada konu sahibine diyorum bunu 1Ms ile 5Ms arasında çok büyük bir fark yok. Esporcu filan değilseniz boşuna 5Ms bile işinizi görür zaten minik bir minidaliseye denk gelir. Öyle 0.30 saniye bile olmaz.
E sporcuyum o yüzden 1 ms

Öncelikle TI modeli değil ama bu videoda bi' sorun var. İşlemci fazla boşta çalışıyor. 2080'in 99 olduğu yerde işlemci %21. Ben burda RX 570'i 2300X ile ucu ucuna besliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı