7500 TL tablet önerisi

Daha fazla  
Merhaba. Genellikle ders çalışmak için kullanacağım bir tablet istiyorum. Bütçem başlıkta söylediğim gibi 7500 TL. Belki bazıları neden o fiyata laptop almıyorsun diyebilir. Yaptığım ekstra uğraşlar nedeniyle o fiyata alacağım hiçbir laptop işimi görmeyeceğinden sizlerden 7500 TL bandında F/P ürünü olarak gördüğünüz veya alınabilir dediğiniz ürünleri tavsiye etmenizi rica ediyorum.

Fiyatına göre çöp. 6K olsa anlarım da 8K civarı asla verilmez. Bütçe dahilinde Redmi pad çok daha iyi özelliklere sahip.

Eskiden ucuzdu o zamanlarda alan için güzel ama konu sahibi muhtemelen sıfır alacak ve konu sahibi için fiyatına alternatif model önerirseniz çöp demek yerine daha faydalı olur düşüncesindeyim. Benim de aklıma Tab S6 Lite harici bir model gelmedi. Belki iPad 7. nesil alabiliyorsa oda eskidi.

Epey de biraz bakındım da Lenovo Tab P11'e denk geldim bu nasıldır şu an Teknosa da 7500 TL.
Helio G99, Snapdragon 662'den neredeyse 2 kat daha iyi. Asla alınmaz.

Eskiden ucuzdu o zamanlarda alan için güzel ama konu sahibi muhtemelen sıfır alacak ve konu sahibi için fiyatına alternatif model önerirseniz çöp demek yerine daha faydalı olur düşüncesindeyim. Benim de aklıma Tab S6 Lite harici bir model gelmedi. Belki iPad 7. nesil alabiliyorsa oda eskidi.
Dikkatli okuyun, alternatif model önerdim.

Geri
Yukarı