7500 TL yayın sistemi toplama

Patates Beyler

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorum bilgisayar toplamak için çok kötü bir zaman, dolar oldu neredeyse 3.9 fakat İspanya'daki stajımda ayağım ve kalçam kırıldı bu yüzden Türkiye'ye geri döndüm. Uzun bir süre evde kısıtlı hareket edebilir vaziyette olacağım. Bu süre zarfında birkaç arkadaş ile Stream'de yayın yapmayı düşünüyoruz. PUBG, CS:GO, LoL gibi oyunlar. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Uzun zamandır bilgisayar bileşenlerini takip etmiyorum üniversite telaşı sebebiyle. Bütçem maksimum 7500 TL kadar. Monitör ve kasa lazım sadece. Mouse ve klavyem mevcut. Şimdiden yardımı olan olmayan herkese çok teşekkürler. Topladıktan sonra yayınıma beklerim.

Bir de bildiğiniz güvenilir satış sitelerini öğrenebilir miyim? Bu konuda biraz ürkek bir insanımdır da.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • ASUS TUF Z370-Pro Gaming
  • Intel Core i7-8700K
  • EVGA GTX 1070 FTW
  • G.Skill Trident Z 16GB Kit 3000 MHz CL16 RGB
  • Seagate 3,5″ 2TB Barracuda 7200 RPM
  • Samsung 850 EVO 250GB
  • Cooler Master MasterBox Lite 5 600W
  • Cooler Master MasterLiquid 240 ya da Corsair H100i v2
  • AOC 23.8” AGON AG241QX – 1ms, 2K, 144Hz
Bu sistem yaklaşık 7500-7600 TL tutacaktır. Yayın için tüm gereksinimlerini karşılayacaktır. Monitör ve soğutucudan kısmak isterseniz, ekran kartını GTX 1080 de yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı