7500 TL yurt dışı telefon önerisi

Bütçe
7500
  • OnePlus 8
  • Tecno Camon 20 Pro 5G
  • Infinix Note 30 VIP
  • Infinix Zero 30
Son üçünden tam emin değilim, özellikle son ikisinden 🙃.

Kayıt yapmayacağınıza göre IMEI ile uğraşacaksınız galiba. Xiaomi dışında seçenek var mı?

Marka takıntım yok ama Infinix vs bulaşmak istemiyorum. Genelde satan yerler IMEI halledip veriyor.

• OnePlus 8
  • Tecno Camon 20 Pro 5G
  • Infinix Note 30 VIP
  • Infinix Zero 30
Son üçünden tam emin değilim, özellikle son ikisinden 🙃.

Son 3 lüye hiç güvenmiyorum açıkçası. OnePlus 8 çevremde bulamadım çok uzak yerlerde var sadece.

Marka takıntım yok ama Infinix vs bulaşmak istemiyorum. Genelde satan yerler IMEI halledip veriyor.

Son 3 lüye hiç güvenmiyorum açıkçası. OnePlus 8 çevremde bulamadım çok uzak yerlerde var sadece.
OnePlus varsa kesinlikle onu öneririm. Onun dışında etik kurallarım göre Xiaomi öneremem. :)

Facebook gruplarından alabilirsin, bütçeni biraz daha yükseltemez misin?

Cihazı kendime almıyorum, babam kullanacak. Bütçe bana bağlı değil yani.

OnePlus varsa kesinlikle onu öneririm. Onun dışında etik kurallarım göre Xiaomi öneremem. :)

4 saat yol gitmem lazım OnePlus için bir de dönüş 8 saat yapıyor üstelik OnePlus 8 bile değil nord CE2. Uzun zamandır Xiaomi deneyimimiz var en kötü ROM atar MIUI'den kurtaririm o sorun değil.

Note 12 Pro 5G 6.5k bu arada.

Son düzenleme:
@SEMIKAANCAKIR, tamam o zaman Facebook gruplarından OnePlus 8 al. İlla yüz yüze almana ne gerek var, Facebook üzerinden güvenli birinden alırsan sorun yaşamazsın.

Onu babama anlatabilirsem neden olmasın. 8K ya 0 Realme 10 alınır mı? Face, Instagram, wp için kullanılacak kamera güzel olsa batarya iyi olsa yeter. Şu an P30 Lite kullanıyor ön kamera bozulmuş batarya bitmiş durumda ama bu cihaz bile işini görür durumda performans olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı