7500 TL yurt dışı telefon önerisi

Bütçe
7500
Rica ederim, şimdiden hayırlı olsun 😇...

Bütçeyi 10-10.5'a çıkardık. Var mı? Başka öneriniz? OnePlus9 alacaktım birkaç sorun oluştu maalesef. Başka öneriniz varsa çok güzel olur, 256 GB depolama olmlı ve kaamerası güzel olmalı

Son düzenleme:
Bütçeyi 10-10.5'a çıkardık. Var mı? Başka öneriniz? OnePlus9 alacaktım birkaç sorun oluştu maalesef. Başka öneriniz varsa çok güzel olur, 256 GB depolama olmlı ve kaamerası güzel olmalı
Yurt dışı 6.5'a Redmi Note 12 Pro bence çok iyi bir seçenek fiyat/performans olarak mükemmel. Ama 10.5'a gelirseniz eğer en iyi seçenek bence Samsung A34. Biraz daha üstüne çıkarsanız Samsung S20FE gibi seçenekler var ama bence 6.5'a bu telefonu almak çok mantıklı. Kesinlikle almayacaksanız A34 alın. Tasarım özellikle çok önemli ise ve hafif bir cihaz isterseniz de Honor x9a düşünebilirsiniz ama kamerası çok başarılı değil ve sd kart desteksiz 128gb.

Yurt dışı 6.5'a Redmi Note 12 Pro bence çok iyi bir seçenek fiyat/performans olarak mükemmel. Ama 10.5'a gelirseniz eğer en iyi seçenek bence Samsung A34. Biraz daha üstüne çıkarsanız Samsung S20FE gibi seçenekler var ama bence 6.5'a bu telefonu almak çok mantıklı. Kesinlikle almayacaksanız A34 alın. Tasarım özellikle çok önemli ise ve hafif bir cihaz isterseniz de Honor X9a düşünebilirsiniz ama kamerası çok başarılı değil ve SD kart desteksiz 128 GB.

X9a ve A34 bakmıyorum pek. 10.5 civarına yurt dışı bakıyorum.

8k civarına 0, çift SIM kayıtlı, NFC aktif, 67W şarj cihazı, kablo, ekran koruyucu dahil Note 12 Pro 5G 12 RAM 256 hafıza modelini satın aldık bugün. Herkese teşekkürler.

Son düzenleme:
Onu babama anlatabilirsem neden olmasın. 8K ya 0 Realme 10 alınır mı? Face, Instagram, wp için kullanılacak kamera güzel olsa batarya iyi olsa yeter. Şu an P30 Lite kullanıyor ön kamera bozulmuş batarya bitmiş durumda ama bu cihaz bile işini görür durumda performans olarak.
A24 realme 10 gm24pro düz note 12 jn1 sensör kullanıyor kameraları kötü.

X9a ve A34 bakmıyorum pek. 10.5 civarına yurt dışı bakıyorum.

8k civarına 0, çift SIM kayıtlı, NFC aktif, 67W şarj cihazı, kablo, ekran koruyucu dahil Note 12 Pro 5G 12 RAM 256 hafıza modelini satın aldık bugün. Herkese teşekkürler.
Hayırlı olsun hocam

Geri
Yukarı