7500 TL'ye sistem toplama

Yusuf031

Centipat
Daha fazla  
Aklımda 5600X, B550 var anakart ve işlemci için (anakart için model önerebilirsiniz) kasa ve PSU ne gider bu sisteme ekran kartı olarak? 1660 Ti OC var MSI'ın modeli. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam bütçe ne kadar? 7500 TL mi yoksa daha mı fazla?

O bütçede toplayacaksan ekran kartından vazgeçmen lazım, ayrıca işlemciyi de ikinci el alsan daha iyi olur.
ekran kartı yok zaten 1660ti kendi kasamda var ekran kartını değiştirmeyeceğim
Aklımda 5600X, B550 var anakart ve işlemci için (anakart için model önerebilirsiniz) kasa ve PSU ne gider bu sisteme ekran kartı olarak? 1660 Ti OC var MSI'ın modeli. Önerilerinizi bekliyorum.

1660 Ti kendi kasamda var onu değiştirmeyeceğim kasa PSU anakart ve işlemci değişecek sadece.

@Ayva'nin sistemi gayet güzel, kronik sorunlu parça yok.

PSU'lar arasında istersen seçim yapabilirsin, MSI'ın PSU'sunda birden fazla 12v kanalı var. XPG Core Reactor'de ise tek 12v kanalı var.

Kasa güzel, işlemciyi ise linkini attığı gibi ikinci el alsan daha iyi. İşlemci soğutucun var mı?

@Ayva'nin sistemi gayet güzel, kronik sorunlu parça yok.

PSU'lar arasında istersen seçim yapabilirsin, MSI'ın PSU'sunda birden fazla 12v kanalı var. XPG Core Reactor'de ise tek 12v kanalı var.

Kasa güzel, işlemciyi ise linkini attığı gibi ikinci el alsan daha iyi. İşlemci soğutucun var mı?

Yok ama gerek yok bence.

Bilmediğim markalardan kasa almak istemiyorum MSI Corsair Cooler Master falan olabilir 1000TL civarında.

Bilmediğim markalardan kasa almak istemiyorum MSI Corsair Cooler Master falan olabilir 1000TL civarında.

Bitfenix yurt dışında çok popüler bir marka, hafife alınmamalı.

Yok ama gerek yok bence.

Var, o işlemci stok soğutucu ile soğumaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı