7500 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
7500

BeratKKaya81

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben telefon almayı düşünüyorum aklımda 2 tane telefon var. Aralarında kaldım. Hangisini almalıyım ya da sizin önerebileceğiniz modeller var mıdır?
Çok oyun oynamam oynadığım oyunlar 8 Ball Pool ve LoL onun haricinde Instagram YouTube, TikTok ve Netflix takılırım fotoğraf ve video çekmeyi severim.

Note 10s kamerası iyi bir de bildiğim kadarıyla MediaTek Helio G95 Qualcomm Snapdragon 680'den daha iyi diye biliyorum ama Note 10s'in çoğu kullanıcısı ısınıyor diye şikayetçi.
Note 11'in ekran yenileme hızı 90 Hz.

Xiaomi Redmi Note 10s 128 GB 6 GB RAM.
Xiaomi Redmi Note 11 128 GB 6 GB RAM.

Arkadaşlar merhaba ben telefon almayı düşünüyorum aklımda 2 tane telefon var. Aralarında kaldım. Hangisini almalıyım ya da sizin önerebileceğiniz modeller var mıdır?
Çok oyun oynamam oynadığım oyunlar 8 ball pool ve LoL onun haricinde Instagram YouTube, TikTok ve Netflix takılırım fotoğraf ve video çekmeyi severim.

Note 10s kamerası iyi bir de bildiğim kadarıyla MediaTek Helio G95 Qualcomm Snapdragon 680'den daha iyi diye biliyorum ama Note 10S'in çoğu kullanıcısı ısınıyor diye şikayetçi.
Note 11'in ekran yenileme hızı 90 Hz.

Xiaomi Redmi Note 10s 128 GB 6 GB RAM.
Xiaomi Redmi Note 11 128 GB 6 GB RAM.

Redmi Note 10 Pro almanı tavsiye ederim.

Hocam telefonu Türk Telekom'dan alacağızda bizimkiler dinlemiyorlarda beni. Faturaya yansıtmak istiyorlar.
Fiyatlar bana bayağı saçma geldi S20 nasıl 7500 TL acaba?

1669659064269.png

Geri
Yukarı