7500 TL'ye telefon tavsiyesi

Sailaner

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, maksimum 7500-7800 TL'ye bir telefon arayışındayım.

Clash of Clans dışında pek oynadığım yok, en fazla Brawl Stars ve Clash Royale falan oynarım.

Özellikle aradığım kriterler:

4K kamerasının olması. 30 FPS olabilir, 60 olmasına gerek yok fakat 60 olsa çok daha iyi olur.

Ekranının olabildiğince büyük olmasını istiyorum. En düşük 5.8" olmalı.

Kamerasında optik görüntü sabitleyici olması da önemli benim için çünkü kamerasını yoğun bir şekilde kullanacağım.

Bunlar dışında özellikle aradığım bir özellik yok. Şu an aklımda Samsung M3 5G model telefon var, muhtemelen onu alacağım fakat yine de sizlere sormak istedim. Neler önerirsiniz? Bütçem biraz daha fazla olsaydı S21 5G almayı planlıyordum fakat maalesef ki o kadar veremeyeceğim.

Merhaba arkadaşlar, maksimum 7500-7800 TL'ye bir telefon arayışındayım.

Clash of Clans dışında pek oynadığım yok, en fazla Brawl Stars ve Clash Royale falan oynarım.

Özellikle aradığım kriterler:

4K kamerasının olması. 30 FPS olabilir, 60 olmasına gerek yok fakat 60 olsa çok daha iyi olur.

Ekranının olabildiğince büyük olmasını istiyorum. En düşük 5.8" olmalı.

Kamerasında optik görüntü sabitleyici olması da önemli benim için çünkü kamerasını yoğun bir şekilde kullanacağım.

Bunlar dışında özellikle aradığım bir özellik yok. Şu an aklımda Samsung M3 5G model telefon var, muhtemelen onu alacağım fakat yine de sizlere sormak istedim. Neler önerirsiniz? Bütçem biraz daha fazla olsaydı S21 5G almayı planlıyordum fakat maalesef ki o kadar veremeyeceğim.
M33 yazdınız galiba ama karşılamaz isteklerinizi.

M33 kamera olarak iyi bir cihaz değil. Note 10 Pro kamera için tercih edilebilir. Dediğim ikinci el modeller çok daha iyi cihazlar bunlara göre.
Aynı fiyata MI11T var yurt dışı telefonu, daha önce oradan kuzenim de telefon aldı bir sıkıntı yaşamadı. MI11T nasıldır?

Yeni konular

Geri
Yukarı