Elektronik 7500F & 7800 XT sistem 37.000 TL!

Hocam şu an elimde 2 sistem var R9 7950x3D ve R9 7900x3D PBO ayarları ile oldukça kullanışlı oluyorlar ben ikisini de B650 anakart ile kullanıyorum 7900x3D ile 12+2+1 VRM'li bir anakart kullanıyorum ve gayet yeterli geliyor sıvı soğutma Ryujin III ama PBO ayarlarından sonra sıvı soğutmaya pek de iş düşmüyor. 7800x3D için durum daha da basit aslında normalde 80-90wattları geçmiyor zaten geçenlerde sattım bir 7800x3D sistem PBO curve -10 ile gayet serin çalışıyordu MSI MAG CoreLiquid 360r sıvı soğutma ile. Yani ısınma ve B650 anakart konusuna çok takılmayın.
Bilgilendirmeler için çok sağ olun hocam ama sanırım bu seferlik paslayacağız gibi boşuna o kadar konuştuk 😀 birde bunun belleği var derken abes kaçıyor artık o kadar geliştirme.

Bilgilendirmeler için çok sağ olun hocam ama sanırım bu seferlik paslayacağız gibi boşuna o kadar konuştuk 😀 bir de bunun belleği var derken abes kaçıyor artık o kadar geliştirme.

Evet, bu sistem özelinde öyle fakat ben bu son 10 gün iyi birkaç sistem gelir diye düşünüyorum takip etmek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı