Elektronik VOK 7500F & 7700XT sistem 28.999 TL!

Sistem Canavar güzel. Ama güç kaynağını bir araştır. Güç kaynağı sistemin kalbidir. Böyle bir sisteme para veriyorsan güç kaynağını iyi seç genelde böyle hazır setlerde dandik güç kaynağı kullanırlar.Sistemine zarar gelmesin. Ben bu markayı bilmiyorum bir araştır.

Sistem canavar güzel. Ama güç kaynağını bir araştır. Güç kaynağı sistemin kalbidir. Böyle bir sisteme para veriyorsan güç kaynağını iyi seç genelde böyle hazır setlerde dandik güç kaynağı kullanırlar. Sistemine zarar gelmesin. Ben bu markayı bilmiyorum bir araştır.

Vento'dan sıkıntı olmaz.

Sistem canavar güzel. Ama güç kaynağını bir araştır. Güç kaynağı sistemin kalbidir. Böyle bir sisteme para veriyorsan güç kaynağını iyi seç genelde böyle hazır setlerde dandik güç kaynağı kullanırlar. Sistemine zarar gelmesin. Ben bu markayı bilmiyorum bir araştır.

FSP iyidir 850W yeni standart güç kaynağı kullanılmış aldıktan sonra içinize sinmiyorsa değiştirilebilir.

7500F'e bir kule tipi lazım, +1.500 koymak lazım ustune.

0 TL fark ile anakartı Gigabyte A620M Gaming X yapın.

Kule tipi, bu sistemdeki tek fanlı sıvı soğutmadan daha mı iyi soğutma sağlar? Merak ettiğimden soruyorum.

Geri
Yukarı