7500F işlemciye kule tipi soğutucu önerisi

eenesss1

Hectopat
Daha fazla  
İşlemcim 7500F.

İki kule tipi arasında kaldım.

1. Thermalright burst Assassin.
2. Thermalright Phantom spirit 120 SE ARGB.

Ba RAM'lerin üzerine gelmiyor(RAM'ler ARGB) tek fanlı o yüzden bir aklım ba al diyor.

PS RAM'lerin üzerine geliyor ARGB RAM'ler gözükmüyor RAM'lere boşa para vermiş oluyorum diye düşünüyorum.

Bana yeter mi sizce 7500F ile kullanan arkadaşlar cinebenc testi atabilir mi tam yükte kaç derece oluyor? Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
soğutma performansı üst seviye ama ramleri kaplıyor sırf o yüzden düşünüyorum yoksa direk PS alırım müsaitsen kasanın fotosunu atarmisin
Soğutucu ramlerin üstünde oluyor yani bi sorun teşkil etmiyor aslında.
AAAAAAAAA.png

Not: Görsel bana ait değil. Örnek olsun diye internetten buldum. Benim ram ve soğutucu da bu şekilde duruyor ama sorun teşkil etmiyor. müsait olmadığım için kendi kasamı çekemedim.

Ben 7500f için Thermalright Peerless Assassin 120 SE ARGB modelini aldım cinebench testinde max 60 derece gördüm. Ramlerde rgb olmadığı için fanı azcık yukarı çıkardım. Ram yüksekliğim 3 cm soğutucu 2,5 cm.

İşlemcim 7500F.

İki kule tipi arasında kaldım.

1. Thermalright burst Assassin.
2. Thermalright Phantom spirit 120 SE ARGB.

Ba RAM'lerin üzerine gelmiyor(RAM'ler ARGB) tek fanlı o yüzden bir aklım ba al diyor.

PS RAM'lerin üzerine geliyor ARGB RAM'ler gözükmüyor RAM'lere boşa para vermiş oluyorum diye düşünüyorum.

Bana yeter mi sizce 7500F ile kullanan arkadaşlar cinebenc testi atabilir mi tam yükte kaç derece oluyor? Teşekkürler...

RAM'ların RGB görüp nabcan reis zaten Phantom spirit 120SE RGB'li
Daha yeni Phantom spirit 120se ARGB aldım gerçekten tepe noktada öneririm

Başka söze gerek yok yeni geldi taktım ve taze taze testi sıvı soğutma beni kanser etmişti stabilite gürültü deli etmişti beni iyi ki hava soğutmaya geçmişim fanlar dönmüyor sanki iyi bakın resimde fanların yükte çıktıgı hız'a :) sesi duymuyorum ve elimde 3 adet fazlalık fan var üste takmadım onları bile :) sadece ASUS TUF GT501VC kasasında 4 adet fan var o kadar başka bir şey demiyorum bu işlemciyi böyle serin çalıştırmasına inanamadım hala şaşkınım ramlare fan değiyor ama hiç. Sorun değil az yukarı taktım fanı ve ona rağmen sonuç bu arkadaşlar hala şaşkınım :) fırsatınız varken fiyatı çok iyi kaçırmayın sıvı soğutmalar pahalı ve riskli sorunlular pompası falan derken.

Oh be dünya varmış diyorum nokta.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (13).png
    Ekran Görüntüsü (13).png
    720,8 KB · Görüntüleme: 12
Başka söze gerek yok yeni geldi taktım ve taze taze testi sıvı soğutma beni kanser etmişti stabilite gürültü deli etmişti beni iyi ki hava soğutmaya geçmişim fanlar dönmüyor sanki iyi bakın resimde fanların yükte çıktıgı hız'a :) sesi duymuyorum ve elimde 3 adet fazlalık fan var üste takmadım onları bile :) sadece ASUS TUF GT501VC kasasında 4 adet fan var o kadar başka bir şey demiyorum bu işlemciyi böyle serin çalıştırmasına inanamadım hala şaşkınım ramlare fan değiyor ama hiç. Sorun değil az yukarı taktım fanı ve ona rağmen sonuç bu arkadaşlar hala şaşkınım :) fırsatınız varken fiyatı çok iyi kaçırmayın sıvı soğutmalar pahalı ve riskli sorunlular pompası falan derken.

Oh be dünya varmış diyorum nokta.
Phantom Spirit almaya karar verdim değerli yorumun için teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı