7500TL hangi ekran kartı almalıyım?

Bende senin gibi geçtim. Alıştım 1 haftaya.

Benim alışamadığım konu Control panelleri.

AMD tarafı saf performans verir, güncel modellerde ısınma sorunu yok zaten.

RTX alırsan render tarafında kafan rahat olur DLSS teknolojisi falan iyidir fakat fiyat farkı var.

İşte beni yakan fiyat oluyor :D malûm sürekli fiyatlar artıyor bir yerde sabit olsa alacağım RTX.

Ama 7500 liraya hangi NVIDIA modeli var RTX olarak bilmiyorum.

Benim alışamadığım konu Control panelleri.

İşte beni yakan fiyat oluyor :D malûm sürekli fiyatlar artıyor bir yerde sabit olsa alacağım RTX.

Ama 7500 liraya hangi NVIDIA modeli var RTX olarak bilmiyorum.

Üstte 6000 TL RX 6800 var, illahi NVIDIA diyorsan şunu al. Performans farkı için YouTube'dan testlere bak hangisi hoşuna giderse onu al.

Şu ilan iyi gibi.

Adrenalinin arayüzü kolay. Ama sen başka işlerde yapıyorsun. 3070 Ti bulunuyor 6K - 7K arası. Geri kalanlada şu anki sistemindeki RAM'den alırsın.

Vallahi ben 3070 Ti o fiyaat aralığında bulamadım zaten RAM alacağım o şart islmecim tek RAM'la iş yapamaz fazla.

Üstte 6000 TL RX 6800 var, illahi NVIDIA diyorsan şunu al. Performans farkı için YouTube'dan testlere bak hangisi hoşuna giderse onu al.

Şu ilan iyi gibi.

Vallahi 2. ellere. Güvenemiyorum çünkü dolandırma durumu olur hem paramızdan olmayalım.

Vallahi ben 3070 Ti o fiyaat aralığında bulamadım zaten RAM alacağım o şart islmecim tek RAM'la iş yapamaz fazla.

Vallahi 2. ellere. Güvenemiyorum çünkü dolandırma durumu olur hem paramızdan olmayalım.
İlla sıfır alacaksan 8k altında en iyi bu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı