750GB HDD nasıl?

Bütçe
150

DocPill

Hectopat
Herkese merhaba, bilgisayarımda alan azaldığı için yeni bir HDD arıyordum. Sahibinden'de oldukça makul bir fiyata 750GB HDD buldum. Tek sıkıntısı Windows yüklerken hata alıyormuş (ürünün açıklamasında hata kodu var). GeT olması, gerçekten ucuz olması ve sağlığının da %96 olmasından ötürü alınabilir gibi göründü. Ben buna Windows yüklemeden kullansam olur mu, Windows diğer HDD'mde kurulu zaten. Amacım sadece oyun vb. yüklemek olacak.

Link: 750 GB Hardisk - Harddisk (Dahili) ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 887001663

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, bilgisayarımda alan azaldığı için yeni bir HDD arıyordum. Sahibinden'de oldukça makul bir fiyata 750GB HDD buldum. Tek sıkıntısı Windows yüklerken hata alıyormuş (ürünün açıklamasında hata kodu var). GeT olması, gerçekten ucuz olması ve sağlığının da %96 olmasından ötürü alınabilir gibi göründü. Ben buna Windows yüklemeden kullansam olur mu, Windows diğer HDD'mde kurulu zaten. Amacım sadece oyun vb. yüklemek olacak.

Link: 750 GB Hardisk - Harddisk (Dahili) ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 887001663
Sanırım yazma sorunu var. Windows kurarken hata almak sağlıklı değil.

Bence böylelerine hiç güven olmaz en iyisi sıfır alın. Western Digital Blue WD5000AAKX 500 GB HDD Fiyatları ve Özellikleri

Bir sıkıntısı varsa elinde patlar. Bence sıfır ürünlere yönel.
70 liraya bence olur. Risk alınmasın 100 olmaz.
Sanırım yazma sorunu var. Windows kurarken hata almak sağlıklı değil.
Tamamdır arkadaşlar, sıkıntılı olacağı biraz belliydi. O zaman hiç yönelmeyeyim. Sıfır 500GB olan bir tanesini alayım. Sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı