750W PSU önerisi

• Konuyu başlatan Naom
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 113

Naom

Picopat
Daha fazla  
Bileşenler;
İşlemci: Intel Core i5-13400F 4.6GHz 20 MB 10 çekirdek! Anakart: ASUS EX-B760M-V5 D4! Ekran kartı: ASUS Radeon TUF Gaming RX 7700 XT 12 GB OC! RAM: 16 GB! SSD: 1TB PSU 650W.

Bilgisayarımı yeni aldım 2 ay olmuştur, son zamanlarda çok fazla AMD ekran kartım olduğundan oyunlardan atmaya başladı zaman aşımına uğradı diyor sonra oyun donuyor ve oyundan atıyor bende PSU'yu yükselteceğim bütçem 3000-4000 arası PSU önerirseniz sevinirim.

Kalitesiz olabilir Psu. Markası modeli nedir ?
Şimdi yetiyor olsa bile sorun nerde ozaman? çünkü acayip canımı sıkıyor çünkü pcyi daha yeni aldım acayip kafama takan biriyim sorun ekran kartındaysa garantiye yollamalımıyım? Hyper Pro H3-650 80+ Bronze

650 yetmesi lazım. Başka sıkıntı olbilir.
Şimdi kasa RGB Ekran kartı OC 3 fanlı ve onunda rgbsi var monitör 200hz klavye mouse kulaklık hepsi rgbli ve bilindik markalar bazenleri klavyemin numlock tuşlarının ışık seviyesi azalıp normale dönüyor ayrıca istanbul gibi biryerde elektrik sıkıntısıda çok fazla

Şimdi yetiyor olsa bile sorun nerde ozaman? çünkü acayip canımı sıkıyor çünkü pcyi daha yeni aldım acayip kafama takan biriyim sorun ekran kartındaysa garantiye yollamalımıyım? Hyper Pro H3-650 80+ Bronze
Psu kaliteli hocam yeterli olur o. Sorunun kaynağı başka olabilir. Driver kaldırıp tekrar kurmayı denediniz mi ? Sıcaklıklar ne durumda ? Bios güncel mi ? Bir çok sebep olabilir. Bununla alakalı yeni konu da açabilirsiniz.

Psu kaliteli hocam yeterli olur o. Sorunun kaynağı başka olabilir. Driver kaldırıp tekrar kurmayı denediniz mi ? Sıcaklıklar ne durumda ? Bios güncel mi ? Bir çok sebep olabilir. Bununla alakalı yeni konu da açabilirsiniz.
Hocam bana yardımcı olursanız çok sevinirim madem psu iyiyse diğer bileşenlerimde de bir sıkıntı yok ekran kartımın sıcaklık değerleride çok iyi zaten 3 fanlı kendisi tuf serisi pcdeki en ufak driver bile güncel başka neyden şüphelenmeliyim.

Geri
Yukarı