75HZ İçin DP Kablosu Almaya Değer mi?

Desteklemeyen kablo kullanıyorsan büyük ihtimalle 2006'dan öncesine ait bir kablodur nasıl çalışır durumda muhafaza ettin helal olsun forumdaki çoğu üyeden daha yaşlı bir kablo var elinde değerini bil.
Ya açıkçası kontrol etmedim hocam, hdmi ile bağlı normal masaüstünde 60 hz hep görüyorum ama mesela sadece overwatch da 75 hz oluyor ben de anlamadım.

Ya açıkçası kontrol etmedim hocam, hdmi ile bağlı normal masaüstünde 60 hz hep görüyorum ama mesela sadece overwatch da 75 hz oluyor ben de anlamadım.

Masaüstüne sağ tıkla, görüntü ayarları/gelişmiş görüntü ayarlarına gel orada düzeltebilirsin. Windows 11 için bu dediğim fakat neredeyse aynı olacağı için yapabilirsin.

Dosya Ekleri

• 233233.jpg
    233233.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 13
Masaüstüne sağ tıkla, görüntü ayarları/gelişmiş görüntü ayarlarına gel orada düzeltebilirsin. Windows 11 için bu dediğim fakat neredeyse aynı olacağı için yapabilirsin.
hocam aylardır boşu boşuna 60 hz'de kullanmışım ya, bir de teknoloji ile içli dışlıyım güya :D aman aman bir fark olmadı ama mosue biraz daha smoothlaştı en azından

Son düzenleme:

Geri
Yukarı