77 OBS'yle Anadolu lisesine gidilir mi?

Aslında kağıthane de tanıdıklarım var oralara da bakabilir miyim?

Belki 79 yaparım

LGS zamanı okulu tercih edersen büyük ihtimalle alınamazsın, liseye yerleşmen için kayıt alanında gözükmen lazım. Kağıthane size yakınsa girebilirsiniz, uzaksa ve komşu kayıt alanı/kayıt alanı dışı gözüküyorsa 2. Nakiller de tekrar deneyin o zaman konum fark etmesin puanı yüksek olanı alabiliyorlar.

Benim önerim puanını yükseltmeye çalışman ve uğraşmadan yakın bir Anadolu lisesine girebilmen.

LGS zamanı okulu tercih edersen büyük ihtimalle alınamazsın, liseye yerleşmen için kayıt alanında gözükmen lazım. Kağıthane size yakınsa girebilirsiniz, uzaksa ve komşu kayıt alanı/kayıt alanı dışı gözüküyorsa 2. nakiller de tekrar deneyin o zaman konum fark etmesin puanı yüksek olanı alabiliyorlar.

Benim önerim puanını yükseltmeye çalışman ve uğraşmadan yakın bir Anadolu lisesine girebilmen.

Ben rehber hocasına demiştim oda şey demişti kağıthane de tanıdıklarınız varsa oraya gidebilirsin dedi PUA'nin yetiyorsa.

Hocam OBP'niz çok düşük LGS'ye çalışıp güzel puan elde edip, güzel yerlere gidebilirsiniz.

Biliyorum çok düşük ama meslek te okumak istemiyorum sadabat Anadolu lisesine gidebilirim aslına 79 istiyor bende takdir alsam gidebiliri miyim?

Ben rehber hocasına demiştim oda şey demişti kağıthane de tanıdıklarınız varsa oraya gidebilirsin dedi PUA'nin yetiyorsa.

Biliyorum çok düşük ama meslek te okumak istemiyorum sadabat Anadolu lisesine gidebilirim aslına 79 istiyor bende takdir alsam gidebiliri miyim?

Hocam o tip Anadolu Liseleri de kötüdür aslında ama sizin tercihiniz, meslek kötü değil. Hocam OBP yetiyorsa ve yeteri kadar boşluk varsa girebilirsiniz.

Geri
Yukarı