775 pin işlemci önerisi

Bütçe
yok

berkay211

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 gb
Anakart
ms 7592
Merhaba, şu anki işlemcim E8400. Ekran kartım GT 1030, RAM 8 GB ve hiçbir oyun kaldırmıyor. Sistem çok kötü, işlemci değişirse oyun kaldırabileceğini düşünüyorum. İşlemci önerisi olan var mı? GTA 5, Valorant, CS:GO gibi oyunları kaldırabilecek şekilde.

Yok hocam o olay öyle düzelmeyecek. 15 FPS'den ne yapacak 2 katına çıksa yine 30. arkadaşın direkt bu soketten kurtulması şart. Bütçesini belirtsin arkadaşlar daha iyi bir seçenek bulsun.

AM3 sistemlerin çoğu zaten SSE 4.2 desteklemez AM3+ sistemlere bakmalı o halde uygun fiyatlı arkadaş zaten CS:GO demiş CS 2 demiş olsa sistem önerisi yapardım şu anlık overclocklu Quad serisi işini görür.

AM3 sistemlerin çoğu zaten SSE 4.2 desteklemez AM3+ sistemlere bakmalı o halde uygun fiyatlı arkadaş zaten CS:GO demiş CS 2 demiş olsa sistem önerisi yapardım şu anlık overclocklu Quad serisi işini görür.
AM3 sisteme gerek yok, i5 750 bile SSE 4.2 destekliyor. @Andar Han dediği gibi yapılabilir. CS:GO yok artık silindi CS2 oynayabilir. Betalardan tek başına botlara karşı veya 2024'e kadar CS:GO'da kalmaya karar veren sunucularda CS:GO oynamak istiyorsa onun bileceği iş. 2024'te de tekrar masraf yapar CS2 için zararlı çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı