78 bin TL'ye Fiat UNO aldım

Hayırlı olsun, ehliyeti ilk aldığımda, babam doğan slx almıştı 12k'ya. Arabanın daha ilk gününden, 2 kere arıza çıkartmıştı. Araç sahibi engellemişti bizi. Yine benzer fiyatlara satmıştık. Durduğu yerde aküsü bitiyordu aracın, dün ısıttığım araç ertesi gün içinden kabloları erimiş sen düşün :) her gün kumbaraya para atman lazım o araç için. Eğer sağlam ise, sorun çıkarmadan işini görür.

Hocam hayırlı olsun kaç model? Bende de UNO var 1997 model 70s.

99 70s hidrolik direksiyon.

Hayırlı olsun ben de kullanıyorum 98 model UNO 70s.

Teşekkür ederim.

Hayırlı olsun, ehliyeti ilk aldığımda, babam doğan slx almıştı 12K'ya. Arabanın daha ilk gününden, 2 kere arıza çıkartmıştı. Araç sahibi engellemişti bizi. Yine benzer fiyatlara satmıştık. Durduğu yerde aküsü bitiyordu aracın, dün ısıttığım araç ertesi gün içinden kabloları erimiş sen düşün :) her gün kumbaraya para atman lazım o araç için. Eğer sağlam ise, sorun çıkarmadan işini görür.

Çok şükür temizini buldum teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün o fiyata almayan yarın 100'e 120'ye alacak :D hayırlı olsun. Hararete, yağa, suya dikkat et.

Aynen teşekkür ederim.

Hayırlı olsun, devir tasarruf devri. İşinizi görüyorsa/görecekse ne mutlu.

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.

Teşekkür ederim sağ olsuın.

Bendeki hidrolik değil ama çok da sıkıntısını çekmiyorum sadece park alanından çıkarırken oluyor.

Hımm anladım iyi ki aldım diyorum. Birkaç yapılması gereken şeyler var onların dışında bir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen teşekkür ederim.

Teşekkür ederim sağ olsuın.

Hımm anladım iyi ki aldım diyorum birkaç yapılması gereken şeyler var onların dışında bir şey yok.

Ya araç aslında şehir içinde gerçekten de iyi hem ufak hem yakıt açısından LPG ile hiç yakmıyor gibi. Ama parça sıkıntısı var. Örneğin benim içerdeki bagaj açma kolu kırıldı parçası yok. Ya çıkmacılara gideceğim ya da aklımda bir şey var onu uygulayacağım bagajı açmak için. Triger seti değişmiş mi dikkat ettiniz mi?

Geri
Yukarı