78 kilo ile 36 beden pantolon olur mu?

• Konuyu başlatan ervy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 285

ervy

Hectopat
Bu pantolonu sipariş etmiştim elime ulaştı ve denedim denediğimde ise fermuarı bile kapanmadı. Aklım eski bedenimde kalmış ben 68,69 kilo iken m beden, 32-34 beden pantolonlar giyerdim şimdi ise 78 kiloyum ve 80 kilo hedefliyorum bu pantolonun 34 bedenini denedim ve olmadı şimdi ise sadece 36 bedeni stoklarda var alsam o da sıkar mı yoksa 38-40 bedenlerin stoklarının yenilenmesini mi beklemeliyim?
(176 boy 78 kiloyum)

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    214,4 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleyen: Moderatör:
Yağ oranınız çok fazla muhtemelen, yaklaşık 5 yıllık spor geçmişim var 1.81 boyda 97kiloyum 34 bedene giriyorum. Biraz spor özveri bedeniniz sizin eviniz, evinize ihanet etmeyin.

Yağ oranınız çok fazla muhtemelen, yaklaşık 5 yıllık spor geçmişim var 1.81 boyda 97kiloyum 34 bedene giriyorum. Biraz spor özveri bedeniniz sizin eviniz, evinize ihanet etmeyin.

Bende sporcuyum maalesef şu anda bulk dönemindeyim o yüzden tam tahmin edemedim yağ oranım %15 ama 34 bedene sığamıyorum sanırım pantolonun yapısına bağlı çünkü önceden giydiğim pantolonlar şu anda bile hala oluyor.

Bende sporcuyum maalesef şu anda bulk dönemindeyim o yüzden tam tahmin edemedim yağ oranım %15 ama 34 bedene sığamıyorum sanırım pantolonun yapısına bağlı çünkü önceden giydiğim pantolonlar şu anda bile hala oluyor.
Hocam pek mümkün gözükmüyor verdiğiniz değerler :) görmeden söylerim en az %20-22 yağ oranınız var.

Geri
Yukarı