780 Ti için 600W PSU yeterli midir?

Evet bende biraz şaşırdım açıkçası. Bugün kargodan geldi ve gayet kaliteli duruyor daha kullanma fırsatım olmadı maalesef ama performans testlerini izledim. 5-6 ay kullanan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım (gerçekten bayağı övdü).

Kart kötü değil hocam iyi bir karttır kendisi. Ne kadara aldığınızı merak etmiştim özel değil ise.

Güç kaynağı satın alma konusu açmamış. Kendi güç kaynağı yeter mi diye sormuş. Ayrıca o güç kaynağı kaliteli diye biliyorum.

Hocam konu ile alakasız olacak ama ne kadar fiyata alacaksınız?

Fazla yük bindiğinde sistem kendini kapatacak eminim, yabancı forumlarda önermiyorlar bu PSU'yu.

Adam da zaten var bu PSU. Yapacak bir şey yok yani. Ayrıca kullanan insanlardan kötü yorum duymamıştım ben. Belki yabancı forumlardakinlere sorunlu ürün gelmiştir.
1607035343815.png

Eki Görüntüle 763526

Hayır anlamadığım bazı kişiler çok memnun hani ses yok diyor gücü güzel diyor. Bazıları ise tam tersi bir ses geliyor gerekli gücü vermiyor diyor. Anlamadım gitti artık bunu PSU'yu kullanınca göreceğiz.

Hayır anlamadığım bazı kişiler çok memnun hani ses yok diyor gücü güzel diyor. Bazıları ise tam tersi bir ses geliyor gerekli gücü vermiyor diyor. Anlamadım gitti artık bunu PSU'yu kullanınca göreceğiz.
780Ti için 600W PSU ile hiçbir sorun yaşamazsın sıkıntı yapma.

Yeni konular

Geri
Yukarı