7800₺ Sistem Nasıldır?

ben olsam ekran kartını 5700xt alırdım.

psu marka çok iyi güncel olsun istiyorsanız ilerisi için 700 wattlık bir fsp ile değiştirmelisiniz bence.

Sıkıntı yok. Eğer aceleniz yoksa en az 20 gün bekleyin derim. Aynı fiyata daha iyisini veya aynı sistemi daha ucuza alabilirsiniz. Bayramdan sonra stoklar güncellenir ve doların düşüşü etkisini göstermeye başlar. Zaten şu an sipariş ederseniz bayramdan önce teslim alabileceğinizi zannetmiyorum.
Bence'de arkadaşın dediği gibi biraz bekle. Dolar şuan 6.89 TL. Düşüş olabilir.
Bence başka bir bilgisayar arayın. O bilgisayarın seçenekleri kötü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı yok. Eğer aceleniz yoksa en az 20 gün bekleyin derim. Aynı fiyata daha iyisini veya aynı sistemi daha ucuza alabilirsiniz. Bayramdan sonra stoklar güncellenir ve doların düşüşü etkisini göstermeye başlar. Zaten şu an sipariş ederseniz bayramdan önce teslim alabileceğinizi zannetmiyorum.
Çok teşekkür ederim. Zaten bayramdan sonra almayı düşünüyorum bende önerebileceğiniz site var mı şu site daha uygun gibisinden ?

Hazır sistem almayıp parça parça alırım diyorsan cuma günleri İncehesap Gaming gecesi var çok güzel indirimler oluyor oradan 1-2 parçanı alabilirsin ayrıca Vatan Bilgisayar KDV indirimide bekleniyor bu aralar.

Yeni konular

Geri
Yukarı